Перемога напередодні свята.

Від щирого серця ВІТАЄМО українське суспільство з беззаперечною черговою перемогою! 6 січня в Стамбулі в Фанарі Вселенський Патріарх Варфоломій вручив Митрополиту Православної церкви України Епіфанію томос на автокефалію нашої помісної церкви. Ця подія є, без сумніву, історичною, такою, що увійде в підручники з історії та в історичні документи, що матимуть цінність на століття вперед.

Незалежно від віросповідання, національності, життєвих уподобань – це перемога кожного, хто вважає себе українцем. Об’єднання православних церков в Україні та отримання ПЦУ томосу перетворило Російську православну церкву і її сателіт (Українську православну церкву Московського патріархату) на секту, відкрило очі всьому людству на деструктивний вплив іноземного духовного поводиря на наше суспільство, показало антиукраїнський оскал РПЦ як окремої спецслужби російського агресора. Це ще раз свідчить про те, що правда завжди перемагає несправедливість і брехню. Камінь неканонічності, який московські попи тягнули на гору протягом всього часу незалежності нашої країни, розраховуючи з його допомогою зруйнувати проукраїнські церкви, після отримання томосу на автокефалію об’єднаною ПЦУ, покотившись у зворотньому напрямку, розчавить саму РПЦ з її українським філіалом.

Ця подія – це ще один величезний крок, який здійснила Україна, віддаляючись від імперії, яка свого часу колонізувала нашу державу. Слава Україні!