ОДНА РОЗМОВА - ДВА ІМПІЧМЕНТА?

Візит Президента України в США, його виступ на сесії Генеральної Асамблеї ООН, зустріч з Президентом США Д. Трампом та іншими лідерами країн і міжнародних інституцій відзначалися надзвичайною увагою з боку світової спільноти і спричинили неабиякий галас в засобах масової інформації. Все тому, що означені події відбувалися на фоні скандалу навколо телефонної розмови двох президентів країн, що відбулася 26-го липня між Д. Трампом і В. Зеленським. Опублікований переказ розмови дав підставу палаті представників конгресу США розпочати процедуру імпічмента президенту Трампу. Таким чином, В. Зеленський, перелетівши океан, того не бажаючи, миттєво і назавжди потрапив в історію. Вірніше буде сказати не потрапив, а вляпався.

Як каже народне прислів'я: "застав дурня богу молитися - він і лоба розіб'є". Воно, це прислів'я, стає особливо доречним після ознайомлення з текстом телефонної розмови, що опублікована в ЗМІ. Про що говорив і що порушував при цьому з точки зору американського законодавства Д. Трамп, нас обходить менше всього - ці питання на контролі у відповідних американських інституцій. Тим більше, що там зреагували надзвичайно швидко. Турбує те, що "наплів" в цій розмові наш гарант. В нашому випадку, мова має йти теж про імпічмент. Адже, мало того, що однією розмовою змінено на гірше відношення лідерів двох ведучих держав Євросоюзу до України, Володимир Олександрович примудрився в своїй хвалькувато-пацанській манері показати відсутність бажання реформувати країну, основуючись на європейських стандартах демократії. Більше того, стає зрозумілим, що вражаючі перемоги в виборчих перегонах ЗЕ - КОМАНДІ вдалося здобути завдяки шахрайству, яке базувалося на брехні і маніпуляціях свідомістю українців. Про це свідчить висловлювання В. Зеленського в ході тепер уже без сумніву історичної телефонної розмови:"...После того, как мы заручились абсолютным большинством в парламенте, следующий прокурор будет абсолютно моим человеком, моим кандидатом". Хіба це не калька з ситуації в правоохоронній структурі за часів П. Порошенка, яка нещадно критикувалася прибічниками теперішнього президента?

Зрештою, які здобутки привіз пан Президент з вояжу за океан? Відповідь на це питання страшить. Краще б він туди не літав. Здобутків - 0! Д. Трамп проявив нечувану на рівні відносин між керівниками країн зневагу до В. Зеленського, опублікувавши текст телефонної розмови без згоди свого співрозмовника. Крім того, наш лідер, а значить і Україна, не отримали підтримки від очільника найпотужнішої країни світу в боротьбі з агресивною путінською Росією. Він безцеремонно радив В. Зеленському  вирішувати існуючі проблеми між Україною і Росією безпосередньо з В. Путіним. До того ж, стало абсолютно зрозуміло, що розмови без написаного тексту на аркуші паперу - то не є чеснотою Володимира Олександровича. В цьому випадку його язик є його ворогом. Зрозуміло причину уникнення публічних виступів перед виборцями, відмову В. Зеленського від дебатів з опонентами на телебаченні в період останніх президентських виборчих перегонів в Україні. 

Підбиваючи підсумки сказаному, наголошуємо – час втрутитися в управління процесами, що відбуваються в владних структурах держави громадянському суспільству. 

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-stvorennya-svidomogo...

http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini