Об’єднання задля майбутнього.

22 лютого о 10.00 біля центрального входу в будівлю КМДА зібралися активісти-мешканці Києва, протестуючи проти хаотичної забудови столиці України. На плакатах, які тримали в руках учасники ініціативних груп, відображені всі конфліктні будівельні майданчики, де вже на різних стадіях ведеться будівництво. При цьому, будівельники порушують існуючі норми і правила у сфері будівництва.

Спротив досяг певної межі і сьогодні з порядку денного пленарного засідання 6-ї сесії Київської міської ради завдяки протесту активістів було зняте питання про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13.11.2013 р. № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві». Саме вирішення цього питання дало б можливість порушникам легалізувати незаконне будівництво.

Ініціативну групу мешканців мікрорайону Привокзальний, що протестують проти будівництва житлового комплексу на провулку Платонівський, 6 представляли координатор ініціативної групи, Голова Ради ГО «ГОПАК» В. Федоришин та заступник Голови Ради ГО «ГОПАК» А. Ковальчук.

Створена координаційна рада координаторів ініціативних груп міста та намічені узгоджені кроки задля досягнення бажаних для громад результатів.