НЕ ПЕРЕЙТИ ЧЕРВОНУ МЕЖУ!

Три політичні партії, що представлені в Верховній Раді і є опозиційними до правлячої, пропрезидентської монобільшості закликали киян на Майдан сьогодні, 8 грудня. Народне ВІЧЕ зібрало декілька десятків тисяч українців - це свідчить про те, що людям остогидли кульбіти президента В. Зеленського в його більш ніж піврічному керуванні країною. 

Людям потрібна чітка і зрозуміла лінія поведінки гаранта Конституції в проведенні зовнішнього і внутрішнього політичного курсу України. Є всі підстави вважати, що на саміті в Парижі Володимир Олександрович має намір капіталювати перед Путіним. "Не перейти червону межу" - це вимога тих, хто прийшов на  віче і більшості українців в усіх регіонах нашої країни. Без сумніву, якщо Президент не почує народ, МАЙДАНУ БУТИ! 

Закликаємо всіх, хто має доступ до "тіла" президента, допомогти йому зрозуміти ситуацію і не наробити фатальних помилок. НІ КАПІТУЛЯЦІЇ!

Р.S. 8.12.2019 року біля офісу Президента "РОК" ("Рух Опору Капітуляції") скликає чергове  НАРОДНЕ ВІЧЕ. Всі на вулицю Банківську!