Не допустити третій Майдан!

Громадянин Ізраїлю прилітає в країну, де він народився і де не був останні два роки, після того, як на виборах президента переміг кандидат, якого прибулець з Тель-Авіву підтримував. Відомо, що новообраний Президент України ще в шкільні роки мріяв про своє майбутнє саме в країні під назвою Ізраїль і вивчав державну мову омріяної країни. До речі, мову держави, в якій він живе і навіть якою керує, новому президенту осилити не вдалося і він веде перемовини російською мовою, в черговий раз порушуючи закон. Тому зв'язок між нинішнім президентом і його колишнім роботодавцем базується не тільки на спільному бізнесі, він, цей зв'язок, вбачається набагато глибшим і має перспективу стрімкого розвитку. В якому напрямку?

Перші призначення на посади в Адміністрацію Президента, СБУ, Міністерство оборони, заяви представників команди президента дають відповідь на запитання – все згідно нашого прогнозу, що надавався в публікації http://ngo-gopak.com/news/vibirati-vlasnim-rozumom.html на нашому сайті. Активна діяльність пана з Ізраїлю, яка була зафіксована журналістами програми «Схеми», яка характеризувалася численними переміщеннями автомобілем столицею України і зустрічами з впливовими в нашій державі людьми і, головне, подіями, що відбувалися після цих зустрічей, говорить про те, що ситуація навіть гірша за наші прогнози. Обраний українцями президент не самостійна особистість і він є абсолютно керованим своїм оточенням, яке сформував відомий олігарх. Знаючи методи, за допомогою яких олігарх домагається успіхів в бізнесі, яким чином він нарощував свої активи, можемо здогадуватися, що в результаті вийде. Хоча вже прямо сказано – дефолт України за виплатами зовнішнього боргу (78 млрд. дол. США) піде на благо.

На благо кому? Питання риторичне. В разі дефолту в Україні знеціниться все, включаючи активи, на які положив своє око уродженець України з ізраїльським паспортом, про якого йдеться. Ось куди підуть кошти, вкрадені в Україні раніше (тільки «Приватбанк» - 5,5 млрд. дол. США) і виведені на офшорні рахунки по різних країнах. З огляду на те, про що вже сказано, маючи на увазі пріоритетність в життєвих уподобаннях людей, що нині мають змогу творити політику в Україні, скажемо – пересічному українцю немає шансів на покращення його життя. «Чуваки» не для цього прийшли до влади. Очевидно – створюються передумови для тотального розпродажу України гуртом та вроздріб. Чим це може закінчитися, ми розуміємо – Майданом! Жорстоким і більш кровавим. Не допустимо цього!