«Найкраще дітям» - це гасло. Мають бути дії!

Реально існуюча ситуація:

  • Порушено кримінальну справу № 42018101100000072 за статтею 356 КК України - самоправство (внесено в ЄРДР у травні 2017 р.). Справа у провадженні Солом'янського управління поліції Києва.
  • Прийнято до виконання Окружним адміністративним судом м. Києва розгляд справи за позовом ГО «ГОПАК» і направлено заяву про забезпечення позову до подання позовної заяви - призупинення будівництва.
  • Є крайнє обурення і неприйняття громадськістю мікрорайону Привокзальний дій будівельної компанії.
  • Висловлюють невдоволення батьки учнів СШ № 7 ім. Рильського, турбуючись про здоров'я своїх дітей.
  • Не можуть нормально відвідувати дитячий садок № 223 діти через гуркіт і постійне переміщення будівельної техніки біля вікон будівлі, де знаходяться діти.

Все це відбувається в результаті діяльності сумнозвісного в Києві комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» при забудові земельної ділянки на провулку Платонівському, 6. Грубі порушення норм і правил будівництва, про що свідчить вище викладене, не зупиняють будівельників - злісних порушників. Будівництво триває. Мабуть, люди, керівники господарюючого суб'єкта, настільки увірували в свою безкарність, що їм ні по чому ні закони, ні Конституція, ні права громадян України. Все стає зрозуміло, коли дізнаєшся, хто керує процесом. Депутат Київської міської ради В'ячеслав Непоп і одночасно беззмінний керівник КП «Житлоінвестбуд-УКБ», будучи членом земельної комісії Київської міської ради (що само по собі є конфліктом інтересів), в стані «замутити» таку справу.  Це і є те беззаконня, яке змушує батьків відправляти своїх дітей на навчання в інші країни, що ми масово спостерігаємо і фіксуємо: зменшення кількості випускників середніх шкіл.

Але скільки мотузці не витися, а кінець буде.