Навіщо Росії Радбез ООН?

Сьогодні о 22.00 за київським часом за ініціативою Росії збереться Рада Безпеки ООН через закон про державну мову в Україні, прийнятий Верховною Радою 25 квітня 2019 року. Чи не вперше внутрішнє життя демократичної держави, мирне рішення законодавчого органу стосовно того, як використовувати свою рідну мову, буде на розгляді цієї поважної структури Організації Об’єднаних Націй.

Чому так опікується цим нашим внутрішнім питанням ворожа, агресивно налаштована проти України держава? Чи не тому, що «вопрос русского языка – это вопрос национальной безопасности России», як казала на одному з форумів в Санкт-Петербурзі колишня дружина В. Путіна Людмила? Але ж безпека України – це те важливе питання, яке теж потребує уваги. Хто, як не українці в своїй державі мають про це дбати?

Дуже важливо, щоб хтось з поважних представників країн, які будуть розглядати цю неіснуючу проблему, поцікавився чи вирішили в Росії таким чином мовне питання щодо української мови (адже, там 7 млн. українців-громадян РФ), як вони хочуть, щоб вирішилося це питання щодо російської мови в Україні.