Навчання під баштовим краном.

Хаотична забудова центральних районів міста Києва є ознакою сьогодення столиці України. Не потрібно мати спеціальної освіти в галузі будівництва, щоб зрозуміти наявність грубих порушень і неузгоджень в сфері містобудування, прийнятого в європейських столицях і нашій столиці, зокрема.

Чисельні конфлікти громадськості з забудовниками, звернення мешканців міста до контролюючих органів в сфері будівництва, до влади, навіть до суду з вимогами навести лад і забезпечити права людей на комфортне проживання ніяких результатів не дають.

Ми констатуємо, що основні бенефіціари незаконних забудов створили корупційне середовище в цій сфері, за досить довгий час «обросли» необхідними зв’язками в контролюючих, правоохоронних органах, нейтралізувавши таким же чином судову гілку влади, чинять беззаконня, не маючи ніякого спротиву. Громадськість в цьому випадку до уваги взагалі не береться, а прояви протесту нейтралізуються завдяки банальному підкупу лідерів осередків незгодних.

Причина в тому, що в нашій державі не сформоване громадянське суспільство з відповідними повноваженнями, обов’язками і можливостями впливати на суспільне життя. Тільки завдяки новоствореним механізмам управління процесами, які відбуваються в державі з абсолютним контролем громадськості можна вирішити проблеми в сфері будівництва і усі інші проблеми, які існують на сьогоднішній день в нашій країні.

 

Конкретний факт злочинної забудови викладений в статті газети «День» https://day.kyiv.ua/uk/article/cuspilstvo/navchannya-pid-bashtovym-kranom

 

Алгоритм вирішення проблем в Україні читай тут http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-chas-vibirati