НАВАЛЬНИЙ ПРИРЕЧЕНИЙ.

У Балтійському морі відновили роботи з прокладання трубопроводу газотранспортної системи "Норд-Стрім 2", незважаючи на існуючі санкції і посилення їх у перспективі. Хто в Росії міг прийняти настільки абсурдне, абсолютно необґрунтоване економічно і надзвичайно ризиковане для учасників проекту з точки зору подальшого продовження бізнесу рішення? Тільки одна людина - В. Путін.
Люди, які думають та цікавляться внутрішньополітичним життям РФ, прекрасно розуміють, що іншого не могло бути. У разі відмови від завершення прокладки готового на 94% трубопроводу порушилися б "пацанські" принципи лідера росіян, якими він керується у вирішенні будь-яких питань, що виникають на його життєвому шляху. Величезні кошти втратив бюджет РФ на догоду бажанням президента за час його правління - цей рахунок на сотні мільярдів доларів США. Чого лише варті авантюри із захопленням Криму, агресією на Донбасі?
Виходячи з цього, не слід сподіватися на якісь поступки російської влади у ситуації, що виникла навколо "берлінського пацієнта" О. Навального. У кращому випадку Навальний отримає тюремний термін, який реально доведеться відсидіти на зоні під жорстким контролем. У гіршому випадку його позбавлять життя, використовуючи свої вже відомі можливості з урахуванням раніше зроблених промахів спецслужб.
Випуск фільму про палац в Геленджику, який за кілька днів набрав на ютубі більш ніж 85 мільйонів переглядів, з його абсолютно чіткими і зрозумілими орієнтирами, дає розуміння переважного розвитку подій за другим варіантом. Про це говорять і незграбні спроби самого Путіна виправдатися 25 січня на російському телебаченні, розмовляючи зі студентами з нагоди дня студента.
Про це ж говорить і інтерв'ю прес-секретаря президента РФ Пєскова, яке він дав кореспонденту ВДТРК. "У Геленджику є палац і про це всі говорять, але при чому тут Путін?", "Вмикайте голову", "Потрібно просто поворушити мізками", "Це вигідно тим, хто хоче далі качати ситуацію" - це цитати з висловлювань Д. Пєскова , які повинні були переконати слухачів і глядачів в кришталевій чистоті його боса.
Все сталося навпаки - у твердженнях Навального після таких аргументів вже ніхто не сумнівається. Виникла загроза для Путіна не тільки втратити шанси обратися на посаду президента в черговий раз в 2024-му році, але і до кінця 2 021-го не досидіти на "троні". Таким чином, беззмінний правитель, загнаний в кут, уподобився до щура, про якого якось на одній зі своїх зустрічей у вигляді жарту сам розповідав. Тому і знаємо, що щур, загнаний у кут, у критичній для себе ситуації кидається на свого ворога з готовністю розірвати його, навіть ризикуючи власним життям.
Це все до того, що з В. Путіним немає ніякого сенсу про щось домовлятися - це на замітку В. Зеленському. Українська держава повинна в найкоротші терміни стати економічно потужною, підняти рівень боєздатності своїх збройних сил, забезпечити повністю соціальні гарантії громадян, домогтися абсолютної законності в правовому полі життя суспільства - це все і є гарантією безпеки країни, забезпечення її суверенітету з поверненням захоплених Росією українських територій. Домогтися потрібних українцям результатів можна в досить короткі терміни за рахунок потенціалу, яким країна наділена.
Є й рекомендації як розвернути країну в напрямку розвитку і зростання економіки. Потрібна воля народу і бажання влади. Як це зробити, є рекомендації в матеріалах на сайті ngo-gopak.com.