Наше звернення до Генпрокуратури щодо забудови за адресою пров. Платонівський, 6

ГО "ГОПАК" на прохання ініціативної групи мешканців Солом’янського району включилася у вирішення питання стосовно забудови за адресою пров. Платонівський, 6.

Будинок, який має бути там збудований, межує з територіями СШ № 7 та дитячого садочку № 223, і згідно державних будівельних норм будується з грубими порушеннями.

Ми звернулися до Генпрокуратури України з листом, вказуючи на ці порушення. З відповіді,  отриманої з Генпрокуратури, ми дізналися, що це відомство "перевірку в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів не здійснює". Згідно ст. 1 Закону України "Про прокуратуру": "Прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів Кабінетом Міністрів України, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, органами державного і господарського управління та контролю, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими Радами, їх виконавчими органами, військовими частинами, політичними партіями, громадськими організаціями, масовими рухами, підприємствами, установами і організаціями, незалежно від форм власності, підпорядкованості та приналежності, посадовими особами та громадянами здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами."

Як нам тепер розуміти, навіщо державі Україна Генеральна прокуратура?