Нас працевлаштовують в Польщі.

Польський уряд стурбований складністю працевлаштування медпрацівників з України. Стурбованість виражається не тільки у висловлюваннях чиновників в ЗМІ, але і супроводжується реальними кроками в бік спрощення процедури працевлаштування зростаючого потоку фахівців, котрі приїжджають з України. І це стосується не лише медиків. Поляки готові працевлаштовувати українців будь-яких спеціальностей, вирішуючи таким чином серйозну проблему нестачі робочих рук, про що сигналізує зростаюча економіка Речі Посполитої. Прогнозуючи потік трудової міграції з України в 200-300 тис. осіб щорічно до 2020 року, поляки готові надати таку кількість робочих місць (розуміємо, добре оплачуваних робочих місць) нашим співвітчизникам.

Про це, тим паче, неприємно говорити, тому що ми знаємо про 10 млн. громадян України, які своєю працею вже піднімають економіки інших країн. Дивлячись на рекламні щити на вулицях українських міст, які закликають до працевлаштування по всьому світу, розуміємо, що тенденція по вимиванню з нашої країни працівників з високою кваліфікацією не змінюється.

Що ж роблять 4 роки наші «реформатори», маючи такі результати на ринку вакансій робочих місць, що дипломовані люди змушені шукати роботу за кордоном? Чому не з'являються нові робочі місця в Україні, які задовольняли б не дуже вибагливих українців? Адже якщо орієнтуватися на міністрів і прем'єр-міністра України, то у нас все добре. Більше того, з їх слів економіка активно зростає і стає все краще і краще. Але справа в тому, що словам можна вірити або не вірити, а реальне життя говорить протилежне. Справи у нас все гірше і гірше. У цьому зайвий раз можемо переконатися, дивлячись на те, чим зайнятий польський уряд.

Наш уряд більше зайнятий розпродажем активів держави в період, коли ці активи нічого не коштують, вони створюють особисто собі і своїм близьким комфортні умови для життя зараз і з перспективою на далеке майбутнє, зраджують інтереси нашої держави - все це відбувається під супровід безсоромної брехні, яку спостерігаємо щодня, завдяки контрольованим ними ЗМІ.

Ситуацію можна змінити кардинально без особливих витрат - просто організаційними методами. Для цього потрібне бажання більшості громадян України. 4 роки втратили. Коли прокинемося?

http://ngo-gopak.com/shcho-potribno-ukrayini