Мітинг на захист інтересів дітей 3 лютого 2018 року.

Розвиток суспільства в правильному напрямку відбувається тоді, коли люди, які живуть сьогодні, можуть сказати, що теперішнє покоління живе краще попереднього і є перспективи, що наші нащадки будуть жити краще нас. Це відноситься до всіх аспектів життя людини.

За останні 5-6 років на території Києва побудовано величезну кількість житлових комплексів, будівель іншого функціонального призначення. Але ніяк не можна сказати, що від цього життя киян покращилося, стало комфортніше в нашому місті. Численні безликі будинки-монстри спотворюють вигляд столиці, знищують туристичну привабливість міста-пам'ятника історії, створюють складнощі для життя мешканців і гостей столиці.

Яскравий тому приклад ситуація в мікрорайоні Привокзальний: фактично в центрі столиці України створено спальний район, біля залізничного вокзалу (що є окремою дурістю) і при цьому ніхто не подумав про потреби людей, що мешкають в цьому мікрорайоні. Ніхто не подумав про дітей, яким потрібні дитсадки і школи, про зони відпочинку для молодих мам з дітками, про літніх людей, яким потрібне свіже повітря і прогулянки в сквері і парку.

Ті, хто проектував і будував, зайняті іншими завданнями - заробити максимум на побудованих площах. В цьому випадку в жертву йдуть всі елементарні потреби людей. Ці жертви їм нічого не варті - ніхто не обурюється. Скоро будуватимуть у нас на головах. Ситуація з київською школою № 7 і дитячим садочком № 223 - яскравий тому приклад. Адже як доречно було б там побудувати басейн, а території школи, дитсадка і училища облагородити, створивши спортивно-оздоровчий центр для занять спортом для дітей та мешканців мікрорайону. Тим паче, що є проблеми з патріотичним вихованням підростаючого покоління, і що в цьому випадку може бути краще занять спортом, участі в змаганнях, захисту честі класу, школи, міста, країни в спортивних змаганнях?

Ми можемо змінити ситуацію на краще, об'єднавшись і зажадавши враховувати наші права. Чим більше нас буде, тим швидше нас почують.

3 лютого (в суботу) 2018 року о 12.00 у дворі СШ №7 (пров. Платоновский, 3) відбудеться мітинг на захист інтересів дітей. Приходьте самі, приводьте сусідів, рідних і близьких, друзів. Прийшла пора проявити свою громадянську позицію.