Мир – якою ціною?

Бігборди вздовж узбіч доріг в Україні, в містах на магістральних вулицях закликають до компромісу. Політичні партії опозиційного нахилу, що аргументовано серед людей мають назву «проросійські», голосами своїх лідерів, які рвуться в президенти, закликають громадян України до миру.

Все це, безумовно, виглядає дуже вірно аж до того моменту, поки не починаються питання, про який мир йдеться. На яких умовах з точки зору новоявлених «миротворців» той мир для українських сіл та міст має настати? Хто має поступитися і в чому ці поступки мають бути, щоб, нарешті, не падали на нашу землю ворожі снаряди і не свистіли над головами мирних людей кулі?

Коли ж ми заглиблюємось в дискусії з представниками партій «миру і компромісу», то виявляється, що поступки має робити виключно українська сторона. Ми маємо забути про Крим, не звертати увагу на загарбників на Донбасі, взяти на себе провину в загибелі тисяч людей та ще й створити всі умови для безпечного і незалежного, в межах глибокої автономії, проживання на нашій території злочинців з країни-агресора, колаборантів різних мастей і просто зрадників України. Крім того, за цією поступкою ми змушені будемо за свій кошт відновити зруйновану інфраструктуру та економіку регіону.

Що характерно, все це відбувається так, наче ми повернулися на 100 років назад, в буремні події початку 20 століття. Саме тоді молода Українська Держава, відмовившись від широкомасштабного військового спротиву агресії з боку ленінської Росії, отримала мир – РАБСЬКИЙ МИР. В результаті того «миру» українці отримали всі Голодомори, сталінські репресії 1937-1938 рр., війну 1939-1945 рр., репресії з висилкою до Сибіру українських патріотів на протязі 70-ти років «мирного» співіснування в «братній» сім’ї народів СРСР.

Підсумки того «миру» - 26 МІЛЬЙОНІВ ЗАГУБЛЕНИХ ЖИТТІВ УКРАЇНЦІВ, ПОКАЛІЧЕНІ ДОЛІ І ВТРАТА ПЕРСПЕКТИВ НОРМАЛЬНОГО, ЦИВІЛІЗОВАНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ НА СТОЛІТТЯ. Чи готові ми знову платити таку ціну за той мир, що нам пропонують медведчуки, рабіновичі, шуфричі, бойки і всі інші вілкули?