"МІХО ЗНОВУ З НАМИ: буде весело!"

Колишній лідер Грузії М. Саакашвілі в черговий раз став "українцем". На цей раз з дозволу Президента України, якого щойно всенародно громадяни обрали, маючи надію, що тепер уже буде все дійсно в "шоколаді". Не так як у попереднього президента. Той же з порушеннями надавав іноземцям громадянство України, з порушеннями відбирав його. Причому, робив це так, наче паспорт громадянина України - дрібна розмінна монета в якійсь крамниці. Тільки в магазині монети сприяють проведенню торгових операцій, а в ситуації, про яку йдеться, український паспорт слугує брудним політичним забавам. Захотів - дав паспорт, захотів - відібрав його.

Не захотів нічого змінювати в цій забаві з синім паспортом, на якому золотом блищить герб держави у вигляді тризуба, і чинний Президент. Теж з порушеннями процедури, навіть не окремим указом, а змінивши той указ, за яким паспорт у грузинського «страждальця» відібрали. Звичайно, з додатковими порушеннями - подібний документ має дію одноразову і він уже спрацював при позбавленні Міхо нашого громадянства.

Теперішній президент працює десять днів, а вже виникла серйозна підозра, що з "шоколадом" для народу у нього ще більші проблеми, ніж у його "попередника".

Чому так терміново екс-президент Грузії знадобився команді В. Зеленського зрозуміло. Такого бійця на політичному фронті підчас виборчих баталій потрібно пошукати, а тут ще й заклятий ворог головного опонента по боротьбі за місця в парламенті та з такою харизмою, з таким темпераментом, та й в сміливості не відмовиш - що виробляв на даху будинку в свій час. Електорат пам'ятає! Інша справа, що з часом наш герой "берегів не помічає" і може по друзях  "пройтися". Але це згодом.

До речі, віце-спікер парламенту Грузії Гія  Вольський, коли дізнався про відновлення громадянства України колишньому лідеру грузинів, сказав, що залучення  М. Саакашвілі в українську політику шкідливо, тому що, за його оцінкою, екс-президент Грузії брехун та авантюрист. Ми цього не знали? Можливо, але все одно буде весело.

P. S. Грузинський парламент прийняв рішення, відповідно до якого колишні громадяни Грузії можуть відновити громадянство, які втратили його через отримання громадянства іншої країни. При цьому, кандидат на відновлення громадянства повинен:

- володіти грузинською мовою;

- не повинен бути в розшуку;

- щодо нього не можуть проваджуватися процедури екстрадиції або видворення.