Ми, вкладники, за відновлення діяльності банків!

Ми, вкладники, за відновлення діяльності банків!

30 травня 2017 року біля Верховного Суду України вкладники банків, ліквідованих НБУ, влаштували пікет.

«Ми, вкладники, за відновлення діяльності банків!», «Суд - захисти вкладників банків від НБУ, ФГВФО та крадіїв!» - такі вимоги учасників цієї акції.

Декілька громадських організацій залучилися до підтримки людей, які нахабно і підступно пограбовані чиновниками-високопосадовцями і, в першу чергу, головою Нацбанку В. Гонтаревою.

Люди втратили свої кошти в результаті діяльності службовців, що мали б якраз опікуватися надійним їхнім зберіганням. Те, що навіть працівники Нацбанку є серед ошуканих вкладників, говорить про те, що рішення про знищення 90 банків приймали на найвищому рівні. А награбовані фінансові активи залягли на офшорних рахунках і очікують повернення у вигляді інвестицій, які будуть необхідні після проведення чергової афери, ще більш масштабної – розпродаж землі сільськогосподарського призначення.

Доля постраждалих від неприкритого злочину керівників держави не цікавить. Чи стане на захист справедливості Верховний Суд України покажуть судові засідання, які відкладені до 13 червня.

Громадська організація «ГОПАК» виявляє солідарність з громадянами України, які не втратили надію і виборюють своє право на відшкодування вкрадених у них коштів.

Адже держава, яка не виконує свої конституційні норми по відношенню до своїх громадян, не може бути демократичною з соціальною орієнтацією, про що зафіксовано в 1 ст. Конституції України.