МЕНТАЛІТЕТ НАЦІЇ – КОД ДО УСПІХУ.

Необґрунтовано, волюнтаристськи, без логічного пояснення підвищуються тарифи, за наявності Конституції і зафіксованих в ній прав людини відбувається забудова будівлями, спорудами, які апріорі зводяться, не маючи на те законних підстав, виводяться колосальні кошти з бюджету держави на закордонні рахунки купки можновладців і ці очевидні для всіх діяння не мають адекватних наслідків. Ставлення до людей похилого віку, до підростаючого покоління за наявності задовільної правової бази в реальності не відповідає загальносвітовим стандартам. Це все і є результатом генетичних закладок віком в сотні років, які активно працюють в теперішні часи в нашому суспільстві.

У 16-17 ст. в кримській Кафі було продано в рабство близько 3 млн. наших предків, і це тоді, коли населення України було на порядок меншим, ніж зараз. За часів Б. Хмельницького українці не могли визначитися, куди схилити голову, чи то піти під протекторат Польщі, чи то Московії, з ким союз тримати - з турками або з татарами. Не вистачило волі і самодостатності сконцентруватися на створенні своєї, вже тоді незалежної держави. На початку 20 ст. через нерішучість, викликану знову ж нашим менталітетом, ми не зуміли відстояти право на свою державу.

Щось сьогодні змінилося? Ми повторюємо пройдене. Знову шукаємо пана на свою голову замість того, щоб своїми силами, консолідовано усією громадою створити потужну, дійсно незалежну державу, яка зможе не тільки задовольнити всі очікування і потреби українців, а й показати приклад нової суспільної формації всьому світу. Трансформація століттями створених шкідливих генетичних програм, які отруюють нам життя, закладка нових, налаштованих на успіх і процвітання - це буде сприяти формуванню оновленого колективного підсвідомого нашого народу для тих, хто живе тепер і для наших нащадків. Шлях до цього однозначно лежить через створення відповідального громадянського суспільства.

Детальніше читай в статті http://ngo-gopak.com/testimonial/mentalitet-naciyi-kod-do-uspihu