Майбутнє твориться сьогодні.

Сьогодні найменшим нашим співвітчизникам найважливіше, щоб поряд була ніжна, любляча мама, щоб було ситно, тепло і затишно. Поки що вони не цікавляться  проблемами Криму і Донбасу, збільшенням напруженості в світі і, в силу свого раннього віку, їх не обходить, чим опікуються саме в цей час люди, наділені владою.

Але це не означає, що коли сьогоднішні діти виростуть і стануть дорослими, вони тоді, в майбутньому, не пожалкують про нинішній перебіг подій, на які так чи інакше кожен з нас має тепер свій вплив. Так, саме в наш час невірні кроки наших державних керманичів у внутрішній і зовнішній політиці можуть згодом змусити дуже жалкувати наших дітей і онуків. Саме так, як це робимо ми зараз тому, що на початку 20-го століття тодішні українці не порозумілися і не створили потужну, стійку до зовнішніх викликів, незалежну Україну.

Невже у нас не вистачить розуму врахувати уроки історії і ми знову повторимо помилки наших предків?

Українці! Заради дітей, майбутнього, заради могутньої і заможної України, де має домінувати закон і справедливість, а приналежність до українського громадянства має викликати гордість і патріотизм – об’єднуємося на добрі справи!