Майбутнє твориться сьогодні - 2.

У цьому році відзначається значне зниження кількості випускників середніх шкіл в Україні. Отже, виші України, швидше за все, будуть мати проблеми з набором студентів на перші курси. Особливо, якщо врахувати, що українці своїх дітей все більше прагнуть влаштувати на навчання в країнах східної Європи, переважно в Польщі. Багато наших співвітчизників, принаймі ті, які мають роботу в тій же Польщі, хочуть і своїх дітей навчати в польських школах. І, з огляду на те, що українців- "заробітчан" в Речі Посполитій вже більше 2 млн., на зменшення випускників середніх шкіл в Україні цей факт вплинув теж досить істотно.

Питання виникає само собою: чому керівники нашої держави не вживають ніяких заходів для кардинальної зміни ситуації в сфері освіти? Адже країна з таким ставленням до свого майбутнього ніяких перспектив мати не може - це курс на самознищення. Чи дочекаємося ми, нарешті, комплексної всеосяжної програми реформування держави, яка дозволить вирішити всі наші проблеми, включаючи і вищевказану?

Але, для початку, українському громадянському суспільству необхідно навчитися не пропускати на вищі державні посади людей, які не тільки не мають фактичної вищої освіти, а й є сумніви в наявності у них середньої освіти.

http://ngo-gopak.com/news/formula-uspihu-dlya-ukrayini.html

http://ngo-gopak.com/testimonial/koeficiient-zapitu-na-rozkish-v-fedorishina

http://ngo-gopak.com/news/indikator-gromadyanskogo-stanu.html