Матеріали «Top Secret» на думку деяких - у відкритому доступі.

Що повинні відчувати батьки дітей, які навчаються в школі, якщо їм стає відомо, що в навчальному закладі не все добре з протипожежною безпекою? А те, що в СШ №7 в Солом'янському районі столиці саме така ситуація, багато батьків і представники ГО «ГОПАК» дізналися, отримавши інформацію, що 1 жовтня 2018 року в Окружному адмінсуді м. Києва відбудеться судове засідання за фактом невиконання припису інспекції Державної служби надзвичайних ситуацій, що випливло з акту, складеного в ході перевірки відповідно до постанови Кабміну. Природньо, що батьки відчувають тривогу і хвилювання за здоров'я і життя дітей!

Перша реакція стурбованих батьків і громадськості - отримати акт обстеження і припис інспекції, щоб зрозуміти реальну ситуацію і за можливості взяти участь в усуненні порушень, якщо такі ще є. Але при зверненні до школи з питаннями по суті проблеми ніхто з адміністрації школи не володів інформацією і люди, які позиціонували себе як представники батьківського комітету, чомусь почали наполягати на тому, що це секретна інформація і її можна отримати тільки з дозволу вищестоящої інстанції, тобто районного управління освіти. Нашому здивуванню не було меж, коли ми вимушено звернулися, втративши дорогоцінний час, в ДСНС Києва, де відразу ж отримали все, що нас цікавило.

Виставляємо на загальний огляд «суворо утаємничені X-files».

Чому результати перевірки та документи, які зафіксували факт кричущих порушень, виявилися таємними? Це питання до адміністрації і до представників батьківського комітету школи.

P.S. На 27 вересня запланована розмова з представником комісії ДСНС, яка проводила перевірку в СШ №7. Отриману інформацію викладемо у відкритому доступі.