Масові забудови території Києва суттєво погіршують умови життя киян.

Територія в Солом’янському районі, що відмежовується вулицями Г.Кірпи, Митрополита Липківського (був. Урицького) та Повітрофлотським проспектом, яка стикується з Повітрофлотським проспектом через Солом’янську площу, дуже активно забудовується 25-поверховими будівлями.

За останні 5 років тут виникло декілька житлових та розважально-торгівельних комплексів, які будувалися компаніями-монстрами «Інтергал-буд», «Житлоінвест-УКБ», «Укрбуд», «Граніт» та інші.

Кияни, які мешкають в означеному мікрорайоні, зазначають суттєве погіршення умов проживання. Адже, введення в експлуатацію тільки частини нових житлових будинків значно збільшило кількість мешканців цього району. Після введення в експлуатацію тих будинків, що будуються, і які є в проектах на забудову, щільність населення збільшиться в рази. Це при тому, що про паркування автомобілів ніхто не думає, вулиці не розширюються, інженерні комунікації не реконструюються і не оновлюються.

Проектувальники вичавлюють максимум в комерційному сенсі, тому і нові дитячі садочки ніколи не побудуються, а існуючі середня школа №7 та два дитячі садочки знаходяться в занедбаному стані, в тому числі завдяки будівельникам, які залізли на їхні території.

До речі, обговорення з громадою про доцільність і можливість будівництва на відведених будівельних майданчиках не проводилося.

Зрозуміло, що чиновники, які опікуються добробутом киян, живуть за межами Києва в маєтках, і чим гірше мешканцям Києва, тим більше з’являється у них можливостей оточити себе і своїх близьких розкішшю.

За прикладом далеко ходити не потрібно. Мер-космонавт, розпродавши землю громади Києва під забудови, має всі шанси повернутися в столицю України в кайданках. Чи не прийдеться з часом киянам вимагати повернення таким же чином десь з Каліфорнії мера-спортсмена для отримання звіту про надмірну забудову території міста будівлями-гігантами?

Це треба зупинити негайно! Як? Згідно статтей № 39,40 Конституції України.