ЛИШЕ КРИТИКОЮ КРИЗУ НЕ ЗДОЛАТИ.

300 мільярдів гривень - дефіцит державного бюджету. 4 з 5-ти гривень, витрачених українцем на внутрішньому споживчому ринку, забезпечуються за рахунок імпорту. Корупційні скандали не тільки не зникли в Україні, їх стало набагато більше і вони надзвичайно нахабно виглядають за теперішньої влади. Більше того, представник монобільшості в парламенті країни з трибуни в сесійній залі на весь світ звинуватив президента Зеленського в кришуванні корупційних схем, якими керує голова офісу президента Єрмак. В своїй сенсаційній промові депутат Гео Лерос (про його виступ йдеться), на додаток, назвав Андрія Єрмака агентом спецслужб Російської Федерації. Яка має бути реакція гаранта Конституції України і відповідних спецслужб нашої держави на такі вбивчі звинувачення? Звичайно, негайне розслідування і роз'яснення суспільству. В результаті: або депутат, що звинуватив Президента і його близького товариша у важкому злочині, має понести покарання, або за всією суворістю закону має понести відповідальність Зеленський з Єрмаком. Але цього не відбудеться і все буде спущено на гальмах, як уже відбувалося в подібних випадках не раз. 

Саме тому за один рік управління державою Зе-команда створила в бюджеті "діру" у 300 млрд. грн., а платоспроможний попит українців на внутрішньому споживчому ринку на 80% задовольняється імпортом. 

Загалом, влада, що прийшла до управління державою на хвилі небаченого у світі популізму, не зробила ще нічого в інтересах України і українців. А останнім часом, потрібно зауважити, "зашкварні" рішення Зе-команди і особисто президента просто дивують своїм негативним впливом на стан справ в нашому суспільстві. Так, наче ніхто ні за що не відповідає і не збирається відповідати в майбутньому. Невже робиться розрахунок на захист з боку Ізраїлю, який не видає своїх громадян іншим державам у разі кримінальних переслідувань за вчинені там злочини? Чи не час перевірити громадськості наявність у нашого президента іноземного громадянства?

Гасло, яке може характеризувати всю діяльність Президента Зеленського і його "зеленої команди” за період їхнього керування державою вбачається саме таке, яке і було спрогнозовано нами на початку виборчої кампанії: "Все продати, країну розвалити, щоб не було кому задавати питання." 

Все більше критики на адресу гаранта виливається в медійний простір України. Особливо цікаво виглядають блогери, які ще недавно всіляко “облизували” свого кумира з "95 -го кварталу". Сьогодні вони готові порвати його на шматки за небачену брехню і цинічний грабіж державних активів і самих громадян України ще в більших масштабах, ніж його попередники. 

Але критикою неможливо нічого змінити, як мінімум, ще 3,5 роки. Чи є стільки часу в України, чи може наша економіка, яка поступово занепадає, витримати таку вакханалію клептократів? В такій ситуації - НІ! Мають бути конкретні програми подолання економічної кризи з урахуванням існуючих на сьогодні обставин у світі, включаючи ситуацію з COVID-19. Подібних програм немає і, головне, у середовищі теперішніх можновладців і близько не видно спеціалістів, здатних розробити і впровадити їх. 

Що ж робити, як рятуватися? Вихід один: докорінні зміни в нашому суспільстві. Починати потрібно з громадянського суспільства і негайно. Як це зробити?  Давно запропоновано. 

Читай: http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini