Куди телефонувати президенту?

Коли два боксери виходять в ринг, то в ході поєдинку кожен з них намагається нанести якомога більше ударів по супернику з максимальною ефективністю. Тобто, боксерські рукавички влучають в найбільш незахищені і життєво важливі частини тіла опонентів з метою, так чи інакше, змусити когось із спортсменів зупинити опір. Якщо ж стається таким чином, що хтось в єдиноборстві, в силу обставин, втрачає можливість на оптимальному рівні проводити бій, то його суперник не зупиняється, не припиняє свої дії на арені з метою допомогти постраждалому, а, навпаки, концентрує зусилля, намагаючись потужними влучними ударами "добити" противника. Чому так? Тому що ми говоримо про єдиноборство, яке можна порівняти з війною. Як відомо, у війні є два можливі результати: або перемогти, або бути переможеним. І якщо є бажання перемогти, то саме таким чином потрібно діяти.

Україна сьомий рік в стані війни з путінською Росією. Сталося так, що завдяки бездарному керівництву незмінного лідера РФ ворожа нам держава попала в скрутне становище як на міжнародній арені, так і в середині свого суспільства. Намагання стати світовою супердержавою, диктувати свої вимоги всьому світові, знищити Україну як державу, для чого і створювались чисельні збройні конфлікти по всьому світові, організовувались провокації на виборах і вбивства в інших країнах, будувались чисельні газотранспортні системи в обхід України без жодного економічного сенсу з захмарними бюджетними витратами в сотні мільярдів доларів США - це все стало причиною глибокої внутрішньої кризи.

Путін втратив довіру росіян і події в Хабаровському краї, що відбуваються саме в цей час, тому яскраве свідчення. Масові народні протести в Хабаровську набирають обертів і є всі підстави надіятись, що процеси, започатковані потомками колишніх переселенців з України, будуть поширюватись на інші регіони Росії.

Саме в цей момент найбільш логічним для українців було б намагання сконцентрувати усі зусилля на дії, що максимально завдавали б шкоди ворогу, змушували його нести непомірні втрати, як фінансові і ресурсні, так політичні та іміджеві. Як раз зараз, Україна має всі шанси послати Росію на "канвас" в двобої без правил, в тій війні, яку називають гібридною і яку не ми починали. Але для цього потрібні адекватні кроки тих, кого український народ поставив на верхні щаблі керівництва державою. Натомість ми бачимо недолугі, якщо не злочинні, дії Президента Зеленського, що інакше як допомогою Путіну, який потрапив в скрутне становище, назвати не можна.

Які можуть бути телефонні перемовини з представниками ворожої країни в такій ситуації? Є чудовий приклад як саме потрібно діяти у відносинах зі "скрепоносною федерацією". Таким прикладом може бути те, як поводиться з Росією президент Туреччини. Пан Ердоган по-тихому знищив  вагнерівських "іхтамнєтов" в Сирії та Лівії, закупив зенітно-ракетний комплекс у Путіна і передав його спеціалістам з НАТО для вивчення з метою протидії цій російській системі в разі можливого конфлікту, зупинив роботу двох "газових потоків" з Росії в Туреччину через Чорне море, викинувши на смітник, таким чином, російські інвестиції в межах 20 мільярдів доларів США. Ще раніше "встромив ножа в спину" Путіну, збивши своїми силами ППО російський літак. Ну, і ось тепер, 11 тис. турецьких військових з озброєнням та технікою в Азербайджані на спільних з господарями навчаннях показують Росії, де її місце в нинішньому світі.

Якщо взяти до уваги, що Україна і Туреччина в 1991 році мали однакову чисельність населення (52млн.), а макроекономічні показники України значно перевищували турецькі то, з огляду на теперішні успіхи турків, саме в Анкару потрібно дзвонити В. Зеленському і брати уроки з управління державою та захисту національних інтересів.

Скільки ще залишилось терпіння в громадян України? Вже усе усім зрозуміло - влада в Україні антинародна. Україну знищують на всіх рівнях і відомо, хто це робить. Потрібно сконцентрувати увагу на економіці з ідеями наповнення  внутрішнього ринку споживання своїми товарам, на посиленні армії з якісним вишколом і виробництвом озброєння та техніки на своїх підприємствах, на  якісному прориві в сфері медичних послуг з врахуванням ситуації з covid-19, на проблемних питаннях з демографією в країні, на питаннях корупції в різних сферах і, звичайно, на піднятті патріотизму в нашому суспільстві. Жодному з питань не приділяється увага у владних кабінетах. Можновладці зайняті своїми проблемами. Отже, тільки громадянське суспільство в змозі вирішити ті завдання, що існують на сьогодні перед народом України.

ОБ'ЄДНУЄМОСЯ і до роботи.

ЧИТАЙ: http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini