Корупція – як Змій Горинич!

Чергове завдання українському суспільству, народжене в середовищі антикорупціонерів-грантожерів та озвучене автором і ведучим однієї з програм на 24 каналі, стосується кандидатів в президенти, яких на сьогодні сила-силенна. Забаганки «борців» з корупцією зростають і тепер потребують від бажаючих стати президентом надати своє розуміння і чіткий алгоритм вирішення питання, пов’язаного з корупцією, яка народилася вже в нових антикорупційних структурах, створених з подачі самих антикорупціонерів.

На екрані телевізора молода людина, блондин, розмахуючи руками, як завжди палко запевняла телеглядачів, при цьому звертаючись до кандидатів на першу посаду в країні, що найбільший корупціонер в державі не хто інший, як пан Назар Холодницький – як нам всім відомо, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Також борець з корупційною гідрою вимагав, щоб кожен бажаючий стати президентом розповів, надав чітке розуміння, яким чином активізувати роботу НАЗК, щоб потім можна було його контролювати. Отже, ми бачимо, що чисельні флешмоби, акції, витратні заходи із залученням великої кількості людей, а саме головне, створення спеціалізованих антикорупційних органів ніякого ефекту не дали. Особливо це стає зрозумілим, коли порівнюємо витрати на утримання створених антикорупційних структур (сотні мільйонів гривень) і результат їхньої роботи – це в кращому випадку десятки мільйонів. http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-mehanizm-podolannya-korupciyi

В наших публікаціях, ще за часів активної роботи зі створення нових додаткових структур по боротьбі з корупцією, говорилося про недоцільність таких заходів, тому що додатково утворювалися нові штучні середовища з широкими корупційними можливостями. На сьогодні, з чотирьох існуючих і трьох діючих, дві структури, що віднедавна створилися, мають всі ознаки корупційних і це підтверджується чисельними фактами. Саме тут буде доречним український вислів: «Не мала баба клопоту – купила порося». Адже, наче робота робиться, але й корупція не зменшується, навпаки, зростає. Як в казці, де ведеться боротьба з драконом і на місці відрубаної голови, що дихає полум’ям, виростають дві нові.

Корупція може бути подолана тільки в тому випадку, коли буде створений механізм з саморегулюванням і однаковим підходом до всіх громадян України, не залежно від звань та посад. І ми такий механізм запропонували.

http://ngo-gopak.com/testimonial/koeficiient-zapitu-na-rozkish-v-fedorishina

http://ngo-gopak.com/news/indikator-gromadyanskogo-stanu.html