Корейський гамбіт: бліцкриг не вдався.

Оптимізм Дональда Трампа з приводу очікуваного результату на ханойському саміті змінився на явний песимізм після завершення самого саміту. Результати двосторонніх переговорів лідерів США і КНДР виявилися незадовільними для делегації США. Виходячи на прес-конференцію в Ханої після завершення переговорів, Д. Трамп всім своїм виглядом викликав асоціацію зі шкідливим псом, якого побив господар. Бліцкриг не вдався. А це було так необхідно президенту США напередодні публікації результатів розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера.

Кім Чен Ин виявився міцним горішком і набагато більш продуманим, ніж два президента України разом узяті - Л. Кучма і Л. Кравчук, які спільно створили прецедент, що дозволив позбавити Україну третього в світі за потенціалом ядерного арсеналу (більше 1000 стратегічних балістичних ракет, кожна з яких мала до 10 роздільних ядерних боєголовок) без необхідної фінансової компенсації і з уявними, як ми вже це розуміємо, гарантіями безпеки нашої країни. Мабуть, з огляду на наш досвід, Кім Чен Ин жорстко відстоює інтереси держави КНДР. При наявності п'яти ракет, можливо, з ядерними боєголовками і з незрозумілими можливостями доставки їх на далекі відстані, лідер північних корейців вичавлює максимум преференцій.

Чи не час керівництву нашої держави більш жорстко ставити питання на переговорах з лідерами провідних держав світу, коли зачіпаються інтереси України?