Коли шоу недоречне…

31 грудня в очікуванні приходу Нового 2019 року ми отримали інформацію про початок президентської передвиборчої кампанії. Ця політична баталія за попередніми розрахунками коштуватиме бюджету України 2,3 млрд. грн. За підрахунками різних політологів та політичних експертів, яких у нас за часів незалежності розвелась сила-силенна, бажаючих покерувати Україною буде більше 50. В параді демократії українці можуть побачити представників різних політичних уподобань, людей, що мають діаметрально протилежні погляди на життєві цінності, але в переважній більшості бажаючі стати Президентом переслідують одну мету – задовольнити свої особисті амбіції або амбіції своїх патронів.

Старожили політичного бомонду передвиборчу кампанію почали уже давно, розраховуючи таким чином завчасно захопити максимальні площі електорального поля України і тут потрібно вбачати, в першу чергу, порушення законодавства України. Саме того законодавства, яке за своїми функціональними обов’язками має захищати Президент України. Чи можемо ми, виборці, які мають прийти до виборчих дільниць і віддати свої голоси за того чи іншого кандидата, надіятись на захист своїх конституційних прав у випадку, коли Президентом стане людина, яка так цинічно і нахабно порушувала Конституцію і закони України, намагаючись сісти в президентське крісло? Звичайно, ні! Це вже доведено навіть короткою історією незалежності України.

Те, що побачили українці в канун Нового 2019 року на каналі «1+1» замість виступу глави держави, шокувало, спантеличило і змусило зовсім по-іншому глянути на деяких опонентів діючого українського Президента. Якщо уявити собі, що інститут президентства – це символ України, нашої держави, то виступ з привітаннями до українського народу коміка, шоумена В. Зеленського є ні чим іншим, ніж насміханням, зневагою і знущанням над всією українською державністю. Розуміючи, що Зеленський є «петрушкою» олігарха Коломойського, ми фактично побачили ставлення одного з найбагатших людей, який свої статки отримав за рахунок українців, до всього українського, включаючи і інститут президентства. Це те саме, що ми неодноразово чули стосовно цієї людини: борги віддають лише боягузи; альо, гараж, пошли кофе пить; в Конституції заборонено подвійне громадянство, а потрійне – ні.

І, взагалі, ті, хто під впливом гумору «95 кварталу» має намір голосувати за шоумена і клоуна Зеленського, повинні розуміти, що всіх українців виступом по телеканалу олігарха Коломойського «1+1» з привітанням від Зеленського замість привітання діючого Президента вважають дурнями і про це кажуть нам в обличчя. Між тим діючий Президент попри багато негативів в його діяльності, які відмічалися і нами, має беззаперечні досягнення, які перетворюють його в історичну особистість. Чого варта духовна незалежність українців за рахунок отримання томосу на автокефалію ПЦУ? З огляду на війну з агресивною Росією – це надпотужна зброя, яка свою ефективність покаже з часом.

Маємо надію, що колективний розум нашого народу, зародки громадянського суспільства, що вже реально проявляються, не дадуть змогу шарлатанам, різного роду політичним збоченцям, ворогам української державності, проросійським реваншистам пролізти в управління нашою багатомільйонною державою.

 

P.S. Як вірно зауважили деякі телеглядачі, в новорічній програмі «95 кварталу» поряд з безкінечним негативом на адресу діючої влади зовсім не було критики на адресу Російської Федерації і Путіна, зокрема. Це той факт, який може перевірити кожен бажаючий.