Коли дії не піддаються прогнозам.

Світ продовжує трястися і розбурхуватися і це відбувається не в останню чергу через не зовсім адекватні дії керівників провідних країн світу. Чого варті останні «витівки», інакше не скажеш, Президента США. Мало того, що він передчасно залишив саміт G 7 в Канаді, наговоривши зайвого щодо прем'єра Канади, він до того ж відмовився підписувати раніше узгоджене усіма лідерами сімки комюніке. Більше того, Д. Трамп показав всьому світу зневажливе ставлення до своїх партнерів по сімці передових економік світу.

А чого варта його заява на старті саміту G 7 про необхідність розширити кількість учасників, запросивши до участі в форумі Росію і, таким чином, трансформувавши G 7 в G 8. Що, природньо, зустріло категоричне заперечення запропонованого з боку інших учасників зустрічі.

Всім думаючим людям цей факт зайвий раз говорить про те, що у відносинах Д. Трампа і В. Путіна не все так просто і завершення розслідування в США стосовно давнього зв'язку Росії і мільярдера з США, який дивним чином став президентом найпотужнішої країни світу, проллє світло на темні, а тому й незрозумілі, сторони цих відносин.

І, крім усього іншого, слід визнати, що своєрідний конфлікт між лідерами G 7, а також відсутність в ЄС колишньої єдності стосовно Росії в зв'язку з агресивними діями режиму Путіна в Україні, є не що інше, як результат гібридної війни. Так, це війна, специфічна і вона вже стосується всіх країн в цьому світі.

Як би нам не стати найближчим часом свідками чергового імпічменту президента США. Адже які б алогічні рішення теперішнім президентом США не приймалися, що в багато чому його зближує з В. Путіним і «юним другом» з Північної Кореї, громадянське суспільство його країни має потужний механізм контролю за діяльністю можновладців, включаючи першу особу держави. Інститути демократії США працюють як добре налагоджений механізм, що не залежить від будь-яких впливів.

Що стосується зустрічі Д. Трампа і Кім Чен Ина в Сінгапурі, яка відбудеться 12 червня 2018 року і яка стала формальною причиною передчасного припинення участі американця в саміті G 7, будемо уважно стежити. У будь-якому випадку, це є якийсь позитив при наявності маси негативу для розрядки міжнародних відносин. Хоча, прекрасно розуміємо, що кожна зі сторін в Сінгапурі має свої цілі і буде прагнути максимально використати шанс досягти намічене. Швидше за все, лідер КНДР таким чином прорве ізоляцію своєї країни. Американському лідерові, крім усього іншого, ця зустріч і позитивний результат від неї може стати важливим фактором для отримання індульгенції при «розборі польотів» за результатами розслідування спецпрокурора Мюллера про «російське втручання».