Коли боксер керує містом.

Найкомфортнішим для мешкання містом світу в 2018 році визнано місто Відень. У рейтингу, опублікованому в британському журналі The Economist (Global Liveability Index 2018), до першої п'ятірки увійшли, крім столиці Австрії, Мельбурн, Осака, Торонто, Калгарі, Сідней. Завершує список міст, що беруть участь в рейтингу, Дамаск (Сирія).

Журнал з Британії склав також список міст, які за п'ять років найістотніше погіршили своє становище в першому списку. І тут «успіх», нарешті, прийшов і до столиці України. Київ виявився лідером в зниженні рівня комфортності життя містян. За п'ять років під керівництвом В. Кличка, мера нашої столиці, показник комфортності впав на 12,6%. Рейтинг складався з урахуванням багатьох показників, в тому числі бралися до уваги рівні охорони здоров'я та освіти, культурний розвиток, чистота навколишнього середовища, розвиток інфраструктури. 118 місце в списку з 140 міст світу - чи це не ганьба? Можемо з упевненістю говорити, що це повний провал роботи міського Голови з «його двома заступниками, четверо з яких постійно на лікарняному». Мабуть, тому, погодивши з Президентом України, В. Кличко призначив своїм заступником В. Непопа. Якраз ту людину, за якою тягнеться довгий шлейф скандалів, судових розглядів і просто кримінальних справ, які є результатом його діяльності в сфері будівництва і, як зрозуміло, активної участі в погіршенні стану інфраструктури міста. Чого тільки варте будівництво на Платонівському провулку, 6 у Солом'янському районі, завдяки якому фактично знищується СШ № 7 ім. Рильського та дитячий садок № 223.

Отримавши інформацію про те, що головний чиновник Києва зайнятий організацією бою-реваншу з Ленноксом Льюїсом (планується в цьому році), кияни зрозуміли, в якій сфері розставлені пріоритети в роботі у колишнього боксера-важковаговика. Хоча, чому у колишнього? Схоже, колишніх боксерів не буває. І про це всі повинні пам'ятати, коли вже менш ніж через рік прийдемо в черговий раз на виборчу дільницю вибирати керівників міста.