«Іхтамнєтизм».

Висилка 23 російських дипломатів з Великої Британії та заморожування усіляких міждержавних відносин між Лондоном та Москвою (Росія у відповідь теж висилає 23 британські дипломати) є свідоцтвом того, що розпочалася дипломатична війна між двома ядерними державами. Далі більше – готуються додаткові санкції проти Російської Федерації, правоохоронні органи Об’єднаного Королівства планують перегляд справ, пов’язаних з 14 смертями на території Великої Британії колишніх громадян РФ. Це все у зв’язку з отруєнням полковника ГРУ Росії Скрипаля та його доньки Юлії і відкриттям нових обставин, які дають підстави вважати, що смерті 14 людей-опонентів режиму Путіна були насильницькими і діями вбивць керували з одного, зрозуміло якого, центру.

Якщо додати до цього абсолютну підтримку дій Лондона стосовно Росії Сполученими Штатами Америки, Францією та Німеччиною, то стає зрозумілим, в який кут загнав себе режим творця гібридних війн. Вже мало хто повірить, що «іх там нєт». Вони присутні усюди, де створюється напруга – чи то міжетнічна, чи то міждержавна, чи то просто якась халепа вискакує у людей на виборах президента.

В Україні, наприклад, «іхтамнєти» побачили утиск прав громадян України і почали активно «захищати» ті права. Ця активність так діє, що вже більше 10 тисяч людей ніколи ніяким правами не скористаються, а мільйони інших втекли зі своїх домівок куди подалі від «турботи» і «уваги» з боку «собіратєлєй зємєль рускіх».

Констатуємо той факт, що живемо в той час, коли зародилася нова людиноненависницька ідеологія з назвою «іхтамнєтизм». Батьківщиною цієї ідеології є Росія, а батьком і головним ідеологом – В. Путін. Проблема в тому, що ця ідеологія приживається в середовищі народу РФ. Чи приживеться – покажуть вибори президента РФ 18.03.2018 р.