Є позитивні сигнали – вони від прем’єра!

Маємо сміливість говорити про те, що деякі наші критичні публікації на сайті http://ngo-gopak.com/, на нашій сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/ngogopak/ мали саме той ефект, на який ми розраховували. І це вже не важливо, чи то дійсно наші матеріали переглядалися тими, кому, в першу чергу, наша критика була адресована, чи відповідальні особи самі приходили до розуміння, але справа зроблена, що, звичайно, тішить нас і надихає на подальшу роботу в такому ж напрямку. Тим більше, що в результаті все це йде тільки на користь тим, хто критикує і тим, кого критикують.

Констатуємо той факт, що прем’єр-міністр нашої країни в своїй роботі змінює свої пріоритети просто у нас на очах. А те, що в його риториці відчуваємо рекомендації з наших публікацій – ні, не дивує, обнадійливо тішить! При наявності деяких вад, що вбачаються у нашого очільника Кабінету Міністрів, не можемо не відмітити, що Володимир Борисович є досить розумною, з очевидними талантами людиною. Головне, що відносимо до його чеснот – вміння швидко навчатися, аналітично мислити і робити висновки. На додачу, в нього таки є сила волі. Тому зробимо чергові рекомендації, що, без сумніву, тільки піде на користь у підсиленні ефективності його діяльності на відповідальній посаді Голови Уряду.

По-перше, відійти якомога далі від впливу П. Порошенка на діяльність виконавчої влади та перейти на щире, беззаперечне служіння народу України. Це буде дуже швидко помічено громадянами нашої держави і буде отримано те, що Президент і його найближче оточення намагається отримати традиційно – за допомогою корупційних оборудок. Адже відомо, що повага державного діяча в суспільстві будь-якої держави легко конвертується в необхідні матеріальні активи. Для прикладу можемо взяти колишнього президента США Б. Обаму, який після закінчення своєї каденції за 3 місяці заробив 50 млн. дол. США за написання книги, замовленої одним з видавництв.

По-друге, не потрібно довіряти чисельним радникам-іноземцям, «молодим реформаторам», основною перевагою яких є знання англійської мови, різноманітним експертам-політологам та «інвестиційним банкірам», які на закордонні гранти настійливо рекомендують те, що ніяк не може бути на користь громадянам України, нашій державі. Вони лише виконують волю своїх роботодавців.

По-третє, в своїх діях необхідно керуватися проукраїнським баченням вирішення існуючих викликів. Тим паче, цього «добра» хоч відбавляй. В цьому питанні пропонуємо пропозиції з максимально ефективного і, головне, швидкого проведення загальнодержавної, глибокої, комплексної реформи. Про цю вкрай необхідну, докорінну реконструкцію нашого суспільства викладено в наших публікаціях на сайті. Більше того, наша організація буде вважати за честь долучитися до формування чіткої концепції та наповнення необхідними правовими документами означене реформування.

Залишається додати, в разі реалізації ідей, закладених в наших пропозиціях, вже через 1 місяць суспільство отримає чіткі сигнали стосовно того, куди ми рухаємося; через 3 місяці – будуть перші результати; через 1 рік – очевидний прогрес з всесвітнім резонансом; через 3 роки – завершення першого етапу реформування і отримання результатів, які будуть асоціюватися з поняттям «українське економічне диво».

Другий етап реформування – це 5-річний термін стрімкого зростання економіки держави на основі поведених докорінних перетворень, головним з яких буде створення відповідального громадянського суспільства. По завершенню другого етапу країна має увійти в «клуб» G-20 найкращих економік світу, а іноземні інвестори будуть в черзі стояти, щоб отримати право інвестувати в економіку України.