Хто відповідатиме за порушення здоров’я киян?

Те, що забудовники в Києві в гонитві за надприбутками нехтують будівельними нормами, не звертають уваги на санітарні вимоги, протипожежну безпеку, видно неозброєним оком. Для того, щоб порушення, про які йдеться, були виявлені, не потрібно спеціальної освіти. Але з дозвільними документами на будівництво, де б то не було, у них завжди все гаразд, хоча й зрозуміло, що без корупції в таких випадках не обходиться.

Ось і земельна ділянка на пров. Платонівському, 6, яка межує з територіями СШ № 7 ім. Рильського та дитячого садочку № 223, де почалося будівництво 23-поверхового житлового комплексу з 2-рівневим паркінгом, виділена під забудову за наявності всіх дозвільних документів. Правда, є очевидні нестиковки щодо ДБН і порядку отримання згоди мешканців мікрорайону.

Наявність дозвільних документів на забудову не змінює ситуацію з екологією, з впливом на здоров’я людей, не вирішує транспортні проблеми, проблеми з інженерними комунікаціями.

До речі, коли отримували дозвільні документи на забудову висотними будівлями навколо ТЕЦ-2, що в районі залізничного вокзалу по вул. Саксаганського, теж, можливо, були зауваження. Зрозуміло, що вони були зняті за допомогою рішень, зафіксованих на папері. Рішення прийняті, будівлі збудовані, гроші зароблені і вже витрачені. Питання: що робити людям-мешканцям будинків, які змушені щодня вдихати викиди з труб котельні ТЕЦ. Хто відповідатиме за порушення здоров’я киян?