Хто той «неадекват»?

Щомісяця керівник НАК «Нафтогаз України» пан Коболєв отримує до 3 млн. грн. зарплати. Цієї суми виявилося недостатньо молодому «реформатору» і його колегам по керівному складу держкомпанії (всього 8 осіб). І ось, на додачу до солідної, якщо не сказати більше, оплати «титанічної» праці, за успіхи в судових справах з Газпромом РФ, за погодженням наглядової ради НАК, була виплачена премія в розмірі 46,3 млн. дол. США. При цьому, не факт, що держава гроші, які належать Україні за рішенням Стокгольмського суду, отримає. Принаймні до теперішнього часу бюджет України подібних платежів ще не отримував.

Дивує, як можна так чинити в країні, де наявний гострий дефіцит бюджету, з великими труднощами виконуються соціальні зобов'язання перед пенсіонерами та пільговиками, нарешті, йде війна і потрібно оснащувати армію. За цим фактом, проявом нахабності і тотальної вседозволеності, в парламенті необхідно створити тимчасову слідчу комісію і виявити «неадеквата», який прийняв вольове рішення з цього питання. Можна сміливо сказати, що це ворог України і ми про нього дізнаємося.

Що стосується простих людей, громадян України, які повинні виплачувати ці непомірні премії знахабнілим юним керівникам, переплачуючи за тарифами за ЖКГ, то вони вже просто жартують. Чого варті оголошення в під'їздах житлових будинків, які з'явилися днями - вже просто смішно.

P.S. Запізніла реакція прем'єр-міністра В. Гройсмана: «Це занадто».