ХТО НАМИ КЕРУЄ.

Українці дожартувалися з виборами і сьогодні стоять на межі початку таких кризових явищ, коли навіть при наявності великої кількості клоунів, що постійно дивують своїми кульбітами, веселитися зовсім не хочеться. Нарешті багатьом дійшло, що в квітні 2019 року з вибором ми помилилися і тепер прийшов час нести відповідальність за невірно прийняті рішення. Неозброєним оком видно, що навіть маючи велику кількість питань до п'ятого Президента України, він був би кращим вибором для українців 21 квітня минулого року. З огляду на діяльність нинішнього ГАРАНТА, його "успіхів" в розбудові нашої держави, побачивши ту бескінечну брехню, яка супроводжує повсякденно нашого теперішнього президента, де б він не був і чим би він не займався, розуміємо: п'ятий і шостий Президенти України мають зовсім різні вагові категорії, як в прямому так і в переносному сенсі. 

Очевидно, найближчим часом нашу країну, як і весь світ накриє глобальна економічна криза. Все розпочалося вже і саме там і саме з тих причин, які були нами прогнозовані ще рік-два тому в наших публікаціях на сайті ngo-gopak.com. Негаразди, в першу чергу, фіксуються в США і Китаї. Дві найпотужніші економіки світу (ВВП 21,4 трлн. $ і 15 трлн. $ відповідно) мають великі проблеми, що супроводжуються наявністю величезних державних боргів, обвальним падінням біржових індексів, згортанням ділової активності. На додаток, зростає напруження відносин на Близькому Сході, де Туреччина та Сирія за підтримки Росії (без неї ніяк) розпочали військові дії з чисельними жертвами, що мають усі підстави перерости в глобальний світовий конфлікт. Крім того, китайський коронавірус, що вже вирвався на світові простори, набирає обертів у багатьох країнах і загрожує стати страшною проблемою в найближчі терміни для людства. Додамо сюди наше протистояння з РФ і ситуацію з Кримом і на Донбасі. 

Чи готова Україна до викликів, що виникли і до тих викликів, які ще будуть? Звичайно, НІ! Цьому висновку є досить показовий приклад - евакуація українських громадян з Китаю, що вражений коронавірусом і організація нашими чиновниками розміщення людей для проходження карантину. Цим питанням займалися всі, включаючи президента і прем'єр-міністра, а без скандалу на весь світ не обійшлося. Це мова йшла про чисельність людей в 50 осіб. Що казати про, не дай бог, можливу необхідність влаштовувати карантин для тисяч наших співвітчизників. 

Влада, що залізла українському народу на голову завдяки обману, маніпуляціям Зе-команди, не здатна ні на що. Управління державними інституціями втрачено. Інфузорії від політики, що заповнили кабінети у владних структурах держави завдяки В. Зеленському з його фільмом "Слуга народу", здатні лише все розпродати і розтягти по кишенях. Що вони активно, в "турборежимі" намагаються зробити. 

Який вихід з цієї ситуації? По-перше, необхідно зупинити горе-керівників в знищенні державних активів, що ще залишились. Адже, тільки дурень продає на спаді попиту, що обов'язково відбувається в період економічної кризи. По-друге, необхідно максимально активізувати сферу товарного виробництва з замкнутими технологічними циклами, включаючи виробництво техніки і зброї для потреб нашої армії. Це не тільки гарантує безпеку країни від можливих зривів поставок по імпорту, але й буде давати зростання робочих місць, так необхідних нашим людям. До речі, Україна закупила партію гелікоптерів у Франції на суму понад 0,5 млрд. €. Це в той час, коли українське підприємство "Мотор Січ" розробило і готове випускати свої гелікоптери, що мають набагато кращі характеристики ніж французькі. Саме головне, що наш гелікоптер більш ніж в два рази дешевший! 

По-третє, необхідно громадянському суспільству активізуватись і терміново взяти під контроль діяльність влади. У нас є всі підстави вважати теперішню владу антиукраїнською. Наші державні посадовці не є державниками, вони не живуть інтересами українського суспільства. Як це зробити? Відповідно до Конституції і це давно запропоновано. 

Читай http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini