Гора народила мишу.

3 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Окружного адміністративного суду м. Києва з приводу позову ГО «ГОПАК» до забудовників житлового комплексу за адресою Платонівський провулок, 6. Засідання мало технічний характер, пов’язаний з початком судового процесу по суті питання. У зв’язку з тим, що позивач, тобто ми, не отримали відповіді (на момент початку засідання) від одного з відповідачів (ДАБІ), наступне засідання призначене на 7 листопада.

Вже після закінчення першого судового засідання нами отримана відповідь від ДАБІ, в якій, начебто, дана відповідь на наш запит стосовно акту позапланової перевірки на об’єкті будівництва на Платонівському провулку. Адже, в попередніх листах на наші запити ДАБІ інформувала, що в результаті перевірок були знайдені порушення, в результаті чого був змінений генпідрядник і притягнутий до відповідальності гендиректор раніше діючої генпідрядної організації. Отримавши, нарешті, відповідь, маємо змогу дізнатися, яке було ЗНАЙДЕНО «порушення» (див. тут http://ngo-gopak.com/zvernennya/borotba-za-maybutnie-ditey-nezakonne-bud...). Це вже навіть не смішно.

Нас цікавила відповідь ДАБІ на питання стосовно протипожежних розривів між будівлями, висотності забудови, відповідності до норм щодо щільності населення на площі, що виділена під забудову, санітарних норм, враховуючи, що в межах будівництва знаходиться СШ №7 та дитячий садочок №223, та інше. Відповіді, як видно з припису, який був надісланий забудовникам від контролюючої організації, ми не отримали. Громада очікувала від контролюючої організації захисту своїх прав, а отримала, фактично, насміхання у відповідь. Як-то кажуть, гора народила мишу.