Думаємо, об'єднуємося, закочуємо рукава і робимо!

Найголовніше питання, яке сьогодні ставить перед собою кожен українець і, з якоїсь дивної причини, не може отримати зрозумілу відповідь - це: "Що заважає Україні, за наявності колосальних можливостей, бути успішною державою?". І, ось тут, через небажання самостійно мислити пересічний громадянин за допомогою телевізора і численних десь навчених експертів отримує всілякі роз'яснення, які вкрай заплутують і дезорієнтують звиклих покладатися на чужу думку людей. В ослаблену таким чином свідомість пересічного українця, яких в масі називають просто "електорат", проривається за допомогою обіцянок, погроз, підкупу, примітивного обману якийсь лідер-самозванець. Саме він (і кожен з їх безлічі) обіцяє всі проблеми вирішити, винних покарати, принести кожній людині і її сім'ї процвітання і щастя. І ми, українці, настільки наївні (можливо, ліниві), що в черговий раз віримо одним і тим же казкам з тих же самих "нафталінових" вуст.

Але досить елементарно "увімкнути" свої мізки і відповідь на поставлене запитання очевидна: є запит на зміни - має бути бажання і воля на дію. І тут чужий дядько не допоможе, він може тільки, в кращому випадку, не нашкодити і обов'язково повинен на наших проблемах заробити. Краще життя ми повинні створити самі, спільно, не особливо звертаючи увагу на "забаганки" наших консультантів з-за кордону. Як тільки таке розуміння буде у більшості наших співгромадян, зміни в потрібному напрямку відбудуться відразу.

ДУМАЄМО - ОБ'ЄДНУЄМОСЯ - ЗАКОЧУЄМО РУКАВИ Й РОБИМО. ЕКОНОМІЧНЕ ЧУДО, СТВОРЕНЕ УКРАЇНЦЯМИ - ПРО ЦЕ ЗАГОВОРЯТЬ У СВІТІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ РІК ХОЧА Б ТОМУ, ЩО УКРАЇНА ЗА ОДИН РІК В ЗМОЗІ ПОДВОЇТИ ВВП.

Більше чітай тут http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-yaki-budut-pracyuvati