Довибиралися…

21 липня 2019 року минулося - українці не відчули змін на краще у своєму добробуті. Нам обіцяли! Під обіцянки обрали і, більше того, збільшили кредит довіри новообраному президентові і підтримали на позачергових виборах в Верховну Раду, надавши можливість президентській партії "Слуга народу" сформувати монофракційну коаліцію. Тепер президент В.Зеленський може вирішувати всі питання в державі, виконувати передвиборчі обіцянки, що світилися на бігбордах по всій країні, призначати потрібних йому посадовців, включаючи прем'єр-міністра, коротше кажучи, реформувати на запит суспільства без потреби узгоджувати свої дії з опонентами.

Здавалось, пришвидшена інавгурація, позачергові вибори до Парламенту необхідні гаранту для того, щоб якомога швидше розпочати задумане реформування в країні. Хоча, що в головах людей команди "реформаторів" В. Зеленського ми і сьогодні не знаємо. Єдине, що відомо завдяки ЗМІ - переможці святкують, знайомляться з регіонами, показово "вставляють" чиновникам місцевого рівня, розповідають, як усе погано. Разом з тим, в країні відчувається абсолютна некерованість: прем'єр - міністр у відпустці, Верховна Рада на чолі зі спікером теж зайняті своїми справами, президент зі своєю свитою їздить на записи TV-програм "Ліги сміху", бігає по фонтанах, їсть шаурму і записує відеоролики зі зверненнями до народу - анархія в чистому вигляді.

Хто керує Україною? Коли закінчиться ця "махновщина"? Хіба таке ми очікували, роблячи "викрутаси-кульбіти" з виборами? В цей час 250 кандидатів в депутати ВР за державний кошт (потрібно розуміти) навчаються ЗАКОНОТВОРИТИ в Трускавці в 5-ти зірковому готелі! Чи наберуться вони розуму за тиждень, ми побачимо. Але щось підказує, що основне, чому будуть навчені "слуги" - це як дисципліновано віддавати свої голоси за законопроекти, створені в Офісі президента. З огляду на те, хто керує цією перейменованою президентською установою, особливо, беручи до уваги інформацію, викладену в TV-програмах " Бігус-інфо", можемо розуміти спрямування майбутніх законів.

Що ж стосується якості очікуваних документів, можемо і тут уявити собі ситуацію, взявши до уваги освіченість, розумові характеристики працівників Офісу президента, звідки в світ через засоби масової інформації витікає інформація про місто Торонто, як столицю Канади.

Підсвідомо виникає асоціація з "гітлерюгенд" Німеччини 40-х років минулого століття, коли неповнолітніх німців навчали, не думаючи вмирати за ідеали третього рейху - є вождь, є ідеологи, є підконтрольні засоби масової інформації, тепер створена політична організація (партія), що виграла парламентські вибори і сформує потрібний Кабінет міністрів. Проблема одна - відсутня зрозуміла народу ідеологія. Але й тут задіяний креатив і кожен, хто бажає, може сам собі все надумали і це легко зробити, коли фоном в роздумах буде маячити фігура олігарха з міста Дніпра, у якого боргів більше, ніж статків. 

Між тим, Україна існує в світі, де вирують глобальні геополітичні процеси, які просто не можуть обійти стороною нашу країну. Керівництву нашої держави необхідно в своїй діяльності зважати на характер змін, що відбуваються за межами України. Відомо, що боргові зобов'язання країн на планеті сягнули межі 247 трильйонів дол. США і це більше, ніж втричі перевищує сумарний ВВП цих країн. Кажуть, що такі борги не віддаються. Вони спалюються у війні. Економіки майже усіх держав, за виключенням декількох, в стані рецесії. Показники світової торгівлі досягли десятирічних мінімумів. Торгівельна війна між США і Китаєм поглиблюється, що є прикладом для інших учасників світової торгівлі і кожен намагається вибороти собі преференції. Протекціонізм, як тенденція в відношеннях між державами, все більше набирає сили і прикладом цього може бути Брекзіт. Структури золотовалютних резервів багатьох країн терміново змінюються в сторону збільшення долі такого активу, як золото. Нарешті, зростання кількості  масштабних конфліктів в світі, включаючи військові, і загострення міждержавних протистоянь, що потоком відмічаємо щодня в інформаційних стрічках інформагенств - це свідчення чого? Так, ми на порозі глобальної світової кризи, як економічної, так, можливо, і військової.

Чи розуміють теперішні керівники нашої держави, які виклики стоять перед Україною? З огляду на те, чим ЗЕ-команда зайнята - НІ!Вони зайняті налаштуванням чергового масштабного пограбування країни і українців. В ситуації, що склалася, запобігти цьому може тільки громадянське суспільство, маючи чіткий план дій і волю для реалізації цього плану.

Читай: http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini

http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-ekonomika-maie-strim...

http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-vid-narodu-stvorennya-svidomogo...