ДОСИТЬ ПОПУЛІЗМУ І БРЕХНІ!

Стало відомо, що в конфлікті між Мінськом і Москвою, що стосується поставок нафти на білоруські НПЗ, перемогли білоруси. Володимир Путін під тиском обставин, що на сьогодні склалися в РФ завдяки його "мудрому" керівництву, погодився на всі умови батьки Лукашенка. На додачу росіяни попросили активізувати поставки в Росію білоруських товарів продовольчої групи. У них різко підвищився попит на харчові продукти і полиці в магазинах стоять пусті. Це і є перший дзвіночок, що дає сигнал початку продовольчої кризи в купі з пандемією коронавірусу, глобальною світовою економічною кризою. 

Подібно тому, як нас, українців уже тепер турбує епідемія коронавірусу (місяць тому багато хто з нас вважав, що то не наша проблема), дефіцит продовольчих товарів нас теж не омине. Чи думає про це хтось з керівництва нашої держави, маніакально бажаючи продати нашу землю, що якраз і є головним засобом виробництва сировини для харчової промисловості? Скоріш за все, ні - це питання стратегічного порядку, а, як відомо, президент України та й вся його зелена команда займаються виключно питаннями, що відносяться до тактики. На стратегію не вистачає часу. 

Ось і з епідемією коронавірусу застосували тактику замість стратегії: продали 983 тони (!) масок з державного резерву. Тепер, коли вірус повним ходом увірвався в українські оселі і множиться неймовірно, наші аптеки не можуть задовольнити попит наших співгромадян на захисні маски. Хоча наш веселий Президент відеороликами по телебаченню намагається підняти настрій людям, пропонуючи дивитись фільми, читати книжки, (при цьому, звичайно, не виходити на вулицю) в нього, як раніше, не виходить. 

Прийшов час конкретних дій, а не порожніх слів і обіцянок. Україна, народ український, завдяки бездарному керівництву Зе-команди, на межі великої всеохоплюючої біди. І в цей час уже не до жартів - потрібні конкретні рішучі і, головне, ефективні кроки влади. Ми хочемо бачити дії, що швидко змінюють ситуацію на краще. Нам потрібні чіткі плани, за якими будуть діяти державні установи, ми маємо розуміти, що зобов'язані робити люди в містах і селах, яким чином долучатися пересічним громадянам до вирішення проблем, що звалилися на наші голови. 

В Сполучених Штатах Америки вважають, що коронавірус накриє всю країну і до кінця року цією хворобою перехворіє 90 мільйонів населення, з яких 480 тисяч помре. Ангела Меркель прогнозує, що 70% німців будуть інфіковані підступною хворобою. Президент США, канцлер ФРГ не просто розповідають, вони, знаючи ситуацію, розуміючи розвиток подій, приймають рішення і оперативно діють. Благо, в їхніх державах потужні економіки, величезні фінансові ресурси, передові технології в виробництві медичного обладнання і фармпрепаратів та й рівень медичного обслуговування, що там існує, ніяк не можна порівняти з медичними послугами НАШОГО МОЗ. 

До речі, в США прийнято рішення виплатити кожній американській родині по 3000$ як допомогу для подолання епідемії вірусу, що розпочав своє розповсюдження по світу з Китаю наприкінці минулого року. Зрозуміло, що в такій ситуації влада може рекомендувати людям, можливо, навіть вимагати від них, щоб вони не виходили на вулицю. Тим більше, що сервісні служби з доставки харчування будуть задіяні і відповідно екіпіровані. 

Дивлячись на ситуацію в Китаї і яким чином діяла і діє влада, на ситуацію в Італії і як там діяли і діють люди у владних кріслах, можемо прогнозувати, що нас очікують важкі часи. Наші можновладці уже згаяли дорогоцінний час. Замість того, щоб, отримавши першу інформацію з Китаю стосовно початку епідемії, фахово, відповідально віднестись до ситуації, влада брехала українцям, що все під контролем і вірус в Україну не попаде. 

Чого варте сьогодні те шоу, яке було влаштоване в м. Нові Санжари при евакуації громадян України з китайської провінції, охопленої епідемією. Навіщо було робити для людей карантин з неймовірними проблемами, з самоізоляцією цілого міністра охорони здоров'я країни, якщо потім тисячі українців літаками, автобусами, потягами поверталися на батьківщину з країн, де уже повним ходом хазяйнує вірус і ніхто про карантин навіть не згадував. Це при тому, що тестів для виявлення коронавірусу в Україні ще не було і, відповідно, ніхто не міг гарантувати, що хворі люди в Україну не заїхали. 

З тестами і на цей час не все гаразд. Наш клоун в відеоролику по телебаченню обнадійливо поінформував, що в Китаї вантажать літак і в Україну прибуде 10 млн. тест-систем. Потім стало відомо з інформаційних каналів, що тестів 250 тисяч і це експрес-тести (виявляють не сам вірус, а антитіла до нього, які починають вироблятися в крові людини на 5-6 добу активного захворювання). Тобто, ці тести не можуть виявити захворювання в інкубаційному періоді. Коли прилетів літак, стало відомо: тих експрес-тестів 150 тисяч. Кому ця брехня в такий час потрібна? Тим більше, з вуст президента! Як після цього, в черговий раз, можна слухати його по телебаченню? ГИДКО!

Отже, надіятись можемо тільки на себе. Тільки об'єднавшись і мобілізувавши усі наявні ресурси, можемо здолати цю біду і, разом з тим, нарешті, створимо державу, про яку мріє кожен справжній українець. Як це зробити? Давно запропоновано: http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini.

Ми втратили більше 5 років, часу не залишилось. Перший крок: створення Кабінету міністрів народної довіри з програмою дій з урахуванням існуючих на сьогодні проблем. Другий крок: громадськість має змусити Верховну Раду, Президента терміново змінити уряд.

Ми маємо зрозуміти, коли стоїть питання про існування країни, виживання цілої нації циркові програми клоунів недоречні. Досить з нас популізму і брехні - потрібні реальні результати!