Докерувався!

Протистояння між силовиками та мобілізованими активістами деяких партій і громадських об’єднань, що розпочалося біля будівлі Верховної Ради 17 жовтня 2017 року, є не що інше, як результат більш ніж трирічної роботи Президента П. Порошенка та його "більшості" в парламенті. Кияни не підтримали цю акцію (на киян дуже розраховували), тому що не зрозуміло, хто знову хоче очолити волевиявлення народу. Дуже сумнівні особи, як завжди, приватизували трибуну і бажання у них одне, не дивлячись на гасла, добратися до "бюджетного корита", відтиснувши звідтам ненажерливих порошенківців. Бенефіціари цього дійства витрачаються. Чого варті новенькі однотипні намети.

Українцям залишається в черговий раз наступати на граблі, і через деякий час, в разі зміни керівників країни за вимогами теперішніх протестувальників, кричати "ганьба" вже Міхо і його команді. Адже весь шлях в політиці грузинського "реформатора" - це авантюри і зрада своїх соратників.

Що стосується нашого президента, то в нього патова ситуація: піти на вимоги - отримати судові справи по резонансних корупційних злочинах; не помічати вимог протестувальників - може статися черговий Майдан з відповідними наслідками. Куди тікати? Докерувався!

Більше фото див. http://ngo-gopak.com/fotoreportazh-z-miscya-podiy