ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГОЛОДОМОРІВ.

Голодомор 1932-1933 років забрав життя 10 млн. українців. Від голоду помирали чоловіки і жінки, старі і молоді, підлітки і зовсім маленькі діти. Ніхто не рахував тих дітей, що вже були в утробі жінок, але так і не встигли народитися через голодну смерть матерів. Неможливо врахувати наших співвітчизників, які мали стати нащадками тих, хто загинув від голодної смерті. 

Українців винищували віками і в наші дні ми втрачаємо своїх синів і дочок, які встали на захист країни від посягань підлого, цинічного, лютого ворога на нашу територію і свободу. Коли це закінчиться? Тільки тоді, коли українці будуть консолідовані і адекватно відповідатимуть на виклики долі, коли не будуть вірити порожнім, брехливим обіцянкам різноманітних шахраїв, що з певною періодичністю намагаються покерувати Українською Державою, турбуючись лише про свої статки і нехтуючи інтересами нашого суспільства. Лихоліття закінчиться, коли ми навчимося відрізняти правду від брехні, будемо знати, що нам потрібно робити і як робити те, що нам потрібно. І, саме головне, для того, щоб наші діти і онуки жили в добробуті і в безпеці - треба повірити в себе. Ми можемо зробити потужною і успішною державою Україну. Для цього є всі умови і можливості! Не продавати державні активи, а створювати нові. Не торгувати землею, а використовувати її для виробництва сільськогосподарської  продукції. Отже, до роботи, відкинувши всі сумніви!

Сильна і заможна соборна Україна, де живуть щасливі люди - це найкращий пам'ятник всім загиблим і замученим українцям. Україна понад усе!