ЧОМУ ПУТІН ЗНИЩУЄ ХАРКІВ?

Російська агресія по відношенню до України характеризується надзвичайною люттю і кровожерливістю "асвабадітєлєй". Особливо це видно в Харкові, у 2-х мільйонному місті, де мешкають в основному російськомовні українці з більш менш лояльним ставленням до росії. Це ставлення кардинально змінилося після того , як "братній народ" прийшов до околиць чудового, відбудованого міста, встановив “гради", "урагани", "піони" і разом з крилатими ракетами "калібр" почав гамселити по житлових кварталах, не звертаючи уваги на те, що там мешкають прості люди.  

 

Там живуть діти, жінки, літні люди, взагалі ті, які не мають жодного відношення до військових. Чому російський фюрер такий злий саме на харків'ян? Відповідь є. Хіба може вибачити мачо з голим торсом на коні, в шоломі льотчика-винищувача, в ролі стерха-вожака, ганьбу, яку заподіяли “улюбленому” лідеру росіян харківські футбольні фанати. Вони пройшли вулицями міста і проспівали створену ними же пісню, яка стала світовим хітом. Саме в Харкові сталася прем'єра "Путін - Ху@ло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла" і це започаткувало обвал авторитету російського небожителя. Того авторитету, який створювався неймовірними зусиллями багатьох спеціально навчених людей. Якщо ж врахувати ще дитячі комплекси В.В., то зрозуміло, що згідно усіх понять, набутих в Пітері на вулиці, "за базар надо атвєчать". 

Ось Вам і відповідь, чому так жорстоко бомбардують росіяни Харків. Залишається дуже добре думати лідерам провідних держав світу, до чого може дійти людина з таким менталітетом, з дитячими комплексами, що не зникли з віком і, відповідно, з такими розумовими здібностями, якщо його спільними зусиллями терміново не зупинити.