Чия влада?

В КМДА проходять засідання робочої групи Комісії з питань незаконних забудов в м. Києві. Таким чином міська адміністрація відреагувала на ініціативу Штабу оборони Києва – об’єднання ініціативних груп мешканців м. Києва, які відстоюють свої права, порушені внаслідок незаконного будівництва.

2 квітня 2019 року дійшла черга до забудови за адресою пров. Платонівський, 6. Були заслухані сторони конфлікту, який тягнеться вже більш, ніж півтора року і наступним етапом в цій роботі узгоджено провести перевірку всіх фактів порушень безпосередньо на об’єкті за участі представників конфліктуючих сторін.

Чи є надія на вирішення питання на користь мешканців мікрорайону? З досвіду можемо сказати, тільки в тому випадку, якщо буде належна активність людей, які мешкають поряд з незаконною забудовою, а також батьків дітей, які потерпають від діяльності будівельників в години перебування в навчальних закладах. Адже, ми маємо справу з фактом, коли порушені права громадян України, які зафіксовані в Конституції України та в чинному законодавстві і державні органи, які згідно своїх функціональних обов’язків мають захищати ці права, фактично, стоять на боці порушників і в означеному конфлікті виступають опонентами громаді мікрорайону. Очікуємо підтримку законних вимог мешканцями мікрорайону в момент проведення перевірки, яка попередньо призначена на п’ятницю, 5 квітня.