ЧІТКИЙ ПЛАН - ЗАПОРУКА УСПІХУ У БОРОТЬБІ!

"Три дні - гості, більше трьох днів - захребетники" - так кажуть про родичів , які приїздять в гості і надовго затримуються, заважаючи нормальному, звичному існуванню власникам помешкання. Як довго європейці будуть допомагати біженцям з України, скільки у них вистачить ще терпіння жити в некомфортній ситуації, коли потрібно змінювати традиційний життєвий уклад, звички в угоду обставинам, що склалися? Адже, як відомо, всьому є межа, в тому числі і людському терпінню. Якщо війна в Україні вступить в затяжну фазу, відношення до нас може змінитись і мільйони біженців з України стануть небажаними в середовищі комфортного проживання європейців. Крім того, політичні процеси в країнах Європи не зупиняються і чергові вибори можуть все змінити з зміною лідерів в деяких провідних європейських державах. Ці тенденції уже помітили навіть в Польщі, в країні, яка зробила і робить надзвичайно багато по прийому біженців з України, які рятуються   від рашистських бомбардувань. До чого ця розмова?  

Справа в тому, що, в разі переходу війни з росією в довгостроковий період, ми не маємо достатньо ресурсів, запасу міцності для продовження боротьби до кінцевої перемоги. Розрахунок виключно на лендліз, допомогу країн - партнерів в усьому, включаючи поставки озброєння, боєприпасів, медикаментів, фінансування бюджетного дефіциту для виплат зарплат і вирішення соціальних проблем. Саме зараз, коли ми маємо колосальну підтримку світової спільноти і, головне, з боку США, Великої Британії, Європейського Союзу, Україна має розробити і впровадити в життя план розбудови економіки, взагалі, і військово-промислового комплексу, зокрема, з тим, щоб уже в кінці 2022-го року Українська держава могла випускати в достатній кількості озброєння і боєприпасів, розроблених нашими вченими і конструкторами. Щоб в українських збройних силах був не один дивізіон протикорабельних ракет "Нептун", а, щонайменше, п'ять- шість, щоб "Стугна"," Корсар", "Богдана", "Вільха" і інші військові розробки наших конструкторів масово застосовувались в кожній бригаді українського війська. Тим паче, що після переможного закінчення війни Україною, це все буде експортними позиціями для створеної військової промисловості. До речі, хіба потрібна додаткова реклама ракетам "Нептун" після знищення рашистського крейсера "Москва"?

Потрібно в першу чергу розраховувати на себе і використовувати кожну можливість в посиленні своїх позицій в світі. До того ж, ми маємо створювати нові робочі місця для людей, в тому числі і для тих, хто повернеться з вимушеного переїзду за кордон. Нашій країні в цей надзвичайно важкий період належить перетворитися на чітко організований, відмобілізований, з високою дисципліною військовий табір, де кожний підрозділ функціонує ефективно в взаємодії з іншими підрозділами, доповнюючи один одного, а кожний громадянин (громадянка) України буде відчувати себе учасником боротьби з ворогом і знати своє місце в цій боротьбі.

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!