Чим нас годують?

Уявімо собі ситуацію, киянину захотілося сирної запіканки. Що він робить? Так, іде в один з супермаркетів столиці, купує сир, інші необхідні інгредієнти згідно кулінарного рецепту і, вже в себе на кухні, змішує все це, заклавши масу в форму, і ставить в духовку з відповідною температурою на відповідний термін. Вже через 30-40 хвилин, витягнувши з духовки страву, кулінар має відчути специфічний запах, який викликає виділення слини в роті і передчуття задоволення від споживання чудової страви. Саме так вчинив автор цих рядків, але замість очікуваного кулінарного витвору отримав сухий млинець з чорною облямівкою по контуру форми. Це все було схоже не на страву для споживання, а на спортивний снаряд для метання, виготовлений з пластику. Запах від цього "шедевру" специфічний, але він був такий, що не тільки не викликав виділення слини від бажання спожити продукт, а була ймовірність того, що все, що спожито до цього, може негайно з організму видалитись.

Те, про що йдеться, не поодинокий випадок. Про це розповідають сусіди, друзі, родичі. Про це є безліч телевізійних програм - нам безальтернативно пропонують неякісні, некорисні і дуже часто взагалі шкідливі продукти харчування. І, саме головне, захисту від цього свавілля на сьогодні немає. Це при тому, що є відповідні служби, інспекції, правоохоронні органи, які мають слідкувати і вирішувати проблеми в сфері забезпечення населення продуктами харчування. Але звернутися нікуди: усюди глухі стіни, збудовані чиновниками-клептоманами. І це у всіх сферах нашого життя, не тільки в торгівельних мережах. На п'ятому році після Революції Гідності керівники держави нас "годують" обіцянками-цяцянками, набиваючи собі кишені вкраденим у людей, в тому числі і завдяки створенню можливостей для реалізації в торгівельних мережах країни продуктів харчування, які ніяк не назвеш якісними.

Що ж робити? Вихід, звичайно, є. По-перше, не миритися з подібними випадками і відстоювати свої права. По-друге, кожному з нас потрібно стати більш відповідальними за себе і за своїх близьких - в черговий раз, коли прийде час вибирати керівників держави, бути прискіпливим, уважним і вимогливим. По-третє, знати, що робити, знати, як робити, брати і робити.

http://ngo-gopak.com/news/formula-uspihu-dlya-ukrayini.html

P.S. ГО "ГОПАК" розпочинає акцію з перевірки якості молочної продукції в торгівельних мережах Києва.