ЧАСУ МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ!

Зміни, що відбулися за останній час в світі, просто змушують істотно переглянути низку демократичних принципів, на яких базується внутрішня і зовнішня політика цивілізованих держав, включаючи Україну. В іншому випадку радикальні ісламісти, які вже рішуче підняли голови, настільки примножать свій вплив по всій планеті, що виживання людини буде залежати від того, яку віру вона сповідує. І тоді військова міць, наявність ядерної зброї у тієї чи іншої держави ніякої ролі відігравати не буде.

Шахіди не афішують свою організацію - вони просто йдуть в місця масового скупчення людей, підриваючи себе, прагнучи якомога більше погубити "невірних" і, таким чином, як вони сподіваються, це звірство їм буде перепусткою в "рай".

У багатьох країнах світу вже є тисячі сімей, які оплакують своїх близьких, що загинули в терористичних атаках релігійних безумців. Тільки 11 вересня 2001-го року в США загинуло понад три тисячі людей. При цьому терористи в якості летальної зброї використовували захоплені пасажирські авіалайнери. Що вони вигадають тепер, після виведення міжнародних коаліційних військ на чолі з США, одному Богу відомо.

У зв'язку з цим потрібно дуже добре подумати українському керівництву - біда з цього боку може прийти і в наші домівки. Тим паче, що українці брали активну участь в операціях на території Афганістану в останні роки, про що свідчать і останні повідомлення ЗМІ про подвиг наших спецпризначенців під час конвоювання групи біженців в Кабульський аеропорт.

Що ж робити, щоб захиститися від чергової загрози нашій державі? Відповідь відома: необхідно невідкладно налагодити відповідну наявним викликам роботу державних інститутів, правоохоронної системи, служб безпеки країни, приділяти першочергову увагу армії...

Все це має відбутися на основі зростання економіки України надзвичайно швидкими темпами. Як це зробити? Теж відомо: потрібно знати, що робити; знати як робити; брати і робити, виключивши всі сумніви.

Що дуже важливо, необхідно діяти широким фронтом, залучаючи в реформування всіх сфер життєдіяльності українців і, в першу чергу, громадянське суспільство... Для вирішення всіх питань і старту в цьому напрямку Україні потрібно 3 місяці. Безумовно, з урахуванням мобілізації всіх громадян на виконання настільки глобального завдання. Про це йдеться вже давно і неодноразово викладалося в публікаціях на сайті ngo-gopak.com. І описано в http://ngo-gopak.com/testimonial/formula-uspihu-dlya-ukrayini.

Часу майже не залишилося.