ЧАС ВИМАГАТИ!

Що має дізнатись українець, що б змусило його вийти на вулицю з протестами і вимогами до влади? Адже, саме вуличні протести людей в демократичних країнах Європи і на інших континентах регулюють відносини між громадянами і владою, не дають можливості можновладцям різного рівня вчиняти дії, що порушують інтереси простих людей. Тому перед тим, як вносити зміни в існуючі норми, правила, не кажучи вже про закони і, тим більше, про Конституцію, що діють в тому чи іншому суспільстві, уповноважені чиновники радяться, консультуються, узгоджують, проводять референдуми, залучаючи максимальну кількість зацікавлених людей. На ці дійства йде величезна кількість часу перед тим, як законодавчим органом приймається рішення. При цьому, ні про які "турборежими" в прийнятті рішень мови бути не може. Інакше конфлікти з можливими небажаними наслідками гарантовані. 

У нас, в Україні, подібний досвід теж є. Але це виглядає не як правило, а як виключення з правила і стається тоді, коли вже зовсім допекло. Здається, наше суспільство якраз в цей час підійшло до тієї межі, де можуть початися масові  протести. 

Останні місяці 2019 року спад економіки України в 5%, 7,5%, 8% - це обвал! В січні 2020 року виконання бюджету в частині доходів складає 75%, підприємства-виробники згортають виробництво, якщо взагалі не закривають його, різко посилилася трудова міграція українців в інші країни. Виникла реальна загроза невиплат пенсій пенсіонерам і заробітної плати бюджетникам. В такій ситуації Кабінет Міністрів, керований "Голохвастовим на самокаті" нічого путнього, що дозволило б запобігти дефолту, запропонувати не може. Тому ЗЕ-КОМАНДА в аварійному режимі, проти волі більшості українців, намагається проштовхнути закон про відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення - потрібно залатати дірку в бюджеті, що становить 75 млрд. грн. 

Що буде далі, після цієї одноразової акції, "реформатори" не пояснюють. Видно, про такі речі ніхто з них і не думав. Отже, тепер уже очевидно, що діючий нині Президент України нічим не кращий за попереднього гаранта. Більше того, він набагато гірший в усіх аспектах. Нам усім має бути соромно, що ми допустили таку некомпетентну, безпринципну людину до управління нашою державою. В той же час, ми маємо можливість і мусимо втрутитися і виправити ситуацію, що склалася в нашому суспільстві. Потрібно вчинити так, як в подібних випадках роблять в Європейських країнах, як робили ми в 2004 і в 2013 роках на Майдані - всенародно вийти на вулиці міст з вимогами до влади. Чим швидше це зробимо - тим менше втратимо. Слава Україні!