Булаву в гідні руки!

Президент США понад 100 разів контактував з представниками Російської Федерації протягом президентської кампанії 2016 року – це інформація газети New York Times. Про що це свідчить? Саме про те, що ми прогнозували ще в червні 2018 року (http://ngo-gopak.com/news/randevu-po-finski.html, http://ngo-gopak.com/news/koli-diyi-ne-piddayutsya-prognozam.html). Все більше і більше людей, які так чи інакше відслідковують ситуацію в США і, зокрема, роботу слідчої комісії, яку очолює спецпрокурор Роберт Мюллер, розуміють, що справа йде до імпічменту президента. Започаткування цієї процедури ми можемо побачити навесні цього року. Хтось може сказати, що в США безлад в цьому зв’язку, але це означає зовсім інше – механізми демократії, які були закладені понад 200 років тому ще першим президентом Джорджем Вашингтоном, працюють чітко і забезпечують захист інтересів громадян США.

Чи можемо ми, українці, сказати те саме про ситуацію в нашій країні? Поки, звичайно, ні! Але до цього ми маємо прагнути і, насправді, це не так вже й важко зробити. Все залежить від нас, від нашої згуртованості і бажання поліпшити своє життя. Починати треба зі створення відповідального, вмотивованого громадянського суспільства – це коли українцю буде не байдуже, кого він обирає на керівні посади своєї країни, коли він буде протестувати проти тих, хто протягом всієї попередньої своєї діяльності приносив державі, громаді, людям збитки і негаразди на межі злочинів. Зрозуміло, що має бути така ситуація, коли інституції, створені відповідно до Конституції України і які мають забезпечувати виконання вимог законів, не будуть пропускати на вищі посади в державі негідних людей ще на стадії реєстрації кандидатів, що дуже актуально саме в цей час.

В той час, коли є збройний конфлікт з державою, яка століттями використовувала українців для забезпечення своїх імперських амбіцій, немає сумніву, що політична турбулентність, створена президентською кампанією, буде використана для досягнення своєї мети цією державою. Мета одна – знищення української державності. Без сумніву, агентів спецслужб РФ серед чисельних кандидатів в президенти України, що зареєструвалися і ще зареєструються, вороги будуть активно просовувати. Загроза отримати президента-агента ФСБ Росії надто висока і про це свідчить ситуація в США.