Без Саакашвілі ніяк?

Орієнтовно 10 вересня М.Саакашвілі має перетнути кордон України, рухаючись з Польщі. Як це має відбутися дуже цікаво з огляду на те, що екс-губернатор Одещини втратив громадянство України. Невже буде прориватися з боєм?

Якщо це йому вдасться, то українці можуть сміливо стверджувати, що в нашій державі відсутній захист кордонів не тільки на сході, але його немає і на заході. І в цій ситуації не важливо законно чи не законно у Міхеїла забрали українське громадянство (те ж саме можна сказати і про надання йому нашого громадянства) – важливо згідно якого документу він перетне державний кордон України.

Тим же громадянам, що мають бажання зустрічати грузина, створюючи таким чином атмосферу тиску на владу і прикордонників, слід пам’ятати, що в минулому столітті уже був один Швілі. Як відомо, його управління СРСР коштувало українцям 10 млн. життів в результаті Голодомору 1932-33 рр. та колективізації і 16 млн. синів та дочок України пішли з життя в результаті Другої Світової війни, яку, як відомо, було розпочато, в тому числі, завдяки Швілі, який Джуга.

В разі реалізації планів Швілі, тільки вже Саака, маючи на увазі методи управління країною Грузія, громадяни України мають шанс пережити ще одну трагедію. На одній з телевізійних передач С.Шустера в грудні 2016 року грузинський «реформатор», що втік зі своєї країни, відмовившись від громадянства держави, якою керував вісім років (дуже патріотично), обіцяв, отримавши владу, зразу посадити за грати 25 тисяч українців. Як відомо, апетит приходить підчас їжі: що буде, коли дійсно він отримає владу? Відповідь: те ж саме, що було в Грузії за часів його правління – 10 % населення в буцегарнях. Для України в абсолютних цифрах це буде 4-4,5 млн. осіб.

Як борець з корупцією пан Саакашвілі теж не проходить, особливо згідно його запиту на розкіш. Чого варта тільки його квартира в Києві – рахунок йде на мільйони доларів США. Так що, панове зустрічаючі, як би то не наступити знову на граблі.