Без порядку немає достатку.

Україна втрачає понад 4 мільярди євро на митниці щорічно через корупцію. Цю суму нам порахували за кордоном журналісти газети «Süddeutsche Zeitung», спираючись на результати спеціального розслідування. Опубліковані матеріали говорять про те, що в незаконні операції на кордоні втягнуті митники, працівники прокуратури та СБУ, включаючи і високопосадовців. Сума, яку втрачає дохідна частина бюджету, більш ніж вдвічі перевищує суму, яку Україна хоче отримати у вигляді кредитів від МВФ, Євросоюзу та Світового банку.

Є чотири людини в Україні, яким ми задаємо питання: доки українське суспільство терпітиме вашу бездіяльність в питаннях наведення порядку в країні, взагалі, і на митниці, зокрема? Це наша всеукраїнська ганьба на весь світ і ми називаємо тих людей, які сприяють цьому:

Порошенко П.О. 

Гройсман В.Б. 

Парубий А.В. 

Луценко Ю.В.

Не потрібно говорити, що називаючи поіменно керівників держави як людей, що сприяють цій ганьбі, ми "розгойдуємо човен". Саме вони своєю неефективною, беззубою працею зуміли так розгойдати цей човен, що вже заливає через борти, а всім українцям мокро і гидко.

Наші вимоги: припиняйте випрошувати гроші за кордоном, займіться наведенням порядку всередині країни.