Апокаліпсис на Богданівській! Що далі?

Все більше і більше матеріалів з’являється в українських ЗМІ, в яких йдеться про хаотичну забудову столиці та інших міст країни висотними будівлями. Йдеться про споруди, які погіршують привабливість населених пунктів з точки зору комфортності життя мешканців, які знищують історичні, архітектурні пам’ятки і, як слідство, туристичну перспективу міст, регіонів і країни в цілому. А це, як відомо, ніяк не збільшує дохідну частину бюджету держави, про що, начебто, так піклуються всі у владних кабінетах. Розуміємо – є щось важливіше, більш значуще для чиновників, які мають змогу приймати рішення, ніж добробут мешканців, комфорт їхнього існування в українських містах, туристичний бум нарешті, який з легкістю можна створити при відповідних цілеспрямованих діях. Так, ми знаємо, що переважає в прийнятті рішень відносно забудов – особиста нажива. І тут ми знову будемо говорити про корупцію, яка, як по факту виявляється, є на сьогодні державною ідеологією в Україні. Інакше кожен критичний сюжет в чисельних розслідуваннях журналістів, що ми бачимо на екранах наших телевізорів, закінчувався б резонансним кримінальним провадженням і результативним судом. Натомість ми на собі відчуваємо «переваги» наших «досягнень» за останні роки.

На фото: ще недавно по вулиці Богданівській в Києві їздили поодинокі автомобілі – сьогодні вузенька вулиця являє собою важливу транспортну магістраль, де через автомобільні затори водії втрачають безліч часу. Потрібно мати на увазі, що це результат забудови мікрорайону висотними житловими комплексами будівельною компанією «Інтергалбуд». З 7 будівель поки заселено 2. На додаток, працівники НАБУ, що приїздять на своїх персональних авто (теж є на що подивитися) до головного офісу цієї антикорупційної структури, паркуються де попало, ігноруючи дорожні знаки, що забороняють це робити. Це доповнює апокаліптичну ситуацію, створену будівельниками.

Що буде далі? Питання до проектантів, архітекторів, керівників міста-столиці України. Ремарка для службовців НАБУ. Така ситуація може скластися в двох випадках:

  1. Всі, хто мав дотичність до забудови Києва купили свої дипломи.
  2. Дипломи реальні, але корупція перемогла.

Можливо, хтось скаже, що ось, нарешті, сформується антикорупційний суд і вся антикорупційна схема в Україні запрацює. І відтак всі означені вище проблеми відійдуть в історію. Але, нажаль, з високою вірогідністю можемо стверджувати, що нічого подібного не відбудеться. Адже, нам вже потрібно вирішувати корупційні проблеми в двох інших недавно створених антикорупційних органах (НАБУ і САП). Про що, власне, багато ефірного часу на телевізійних каналах займають нещодавні журналістські розслідування. Маємо замкнуте коло! Розірвати рух по колу наше суспільство зможе виключно створивши відповідальне, вмотивоване, з відповідною політичною культурою громадянське суспільство. Про що ГО «ГОПАК» уже протягом 4-х років постійно наголошує. І, саме головне, українське громадянське суспільство з потрібними для нас якостями створити не складно та й часу для цього потрібно не багато. Але це маємо зробити ми, громадяни України, проявивши бажання і волю.

Читай більше http://ngo-gopak.com/testimonial/reformi-yaki-budut-pracyuvati