2020 - З НОВИМ РОКОМ!

Ще зовсім трохи і настане час, коли подвійне чередування двійки та нуля цілий рік буде супроводжувати кожного з нас в повсякденному житті. 

Що цей рік принесе українцям, нашій чудовій країні? Мир і спокій чи війну і сльози, занепад і безлад чи економічне зростання і покращення добробуту, протистояння і розбрат чи порозуміння і цивілізовані відносини між людьми - все залежить від нас, від кожного, хто має паспорт громадянина України. Тільки ми самі можемо вирішити свою долю, налаштувати, нарешті, своє життя так, як ми того бажаємо і як це зробили в багатьох заможних, процвітаючих країнах світу. 

Очікувати більше немає чого. Потрібно змінювати країну і робити це має громадянське суспільство. 2020 рік може стати роком створення вмотивованого, відповідального за долю країни, активного в управлінні державою громадянського суспільства. 

Нехай Новий рік принесе в кожну українську родину благополуччя і здійснення бажаного, нашій країні миру і відновлення справедливості, всім громадянам України відповідальності за майбутнє рідної держави і майбутнє своїх дітей та онуків.

 З Новим 2020-им Роком!

 Слава Україні!