Новини

24.09.2021
Хто з людей не пам'ятає свої шкільні роки і учнів-однокласників, які на уроці, намагаючись отримати відзнаку вчителя, навперебій тягнули руки,
02.09.2021
Зміни, що відбулися за останній час в світі, просто змушують істотно переглянути низку демократичних принципів, на яких базується внутрішня і зовнішня політика цивілізованих держав, включаючи Україну. В іншому випадку радикальні ісламісти, які вже рішуче підняли голови, настільки примножать свій вплив по всій планеті, що виживання людини буде залежати від того, яку віру вона сповідує. І тоді військова міць, наявність ядерної зброї у тієї чи іншої держави ніякої ролі відігравати не буде.
21.08.2021
В Києві проходять репетиції параду, який відбудеться 24 серпня. 
01.08.2021
Гвалт, піднятий теперішньою українською владою стосовно домовленості Байдена і Меркель щодо добудови Росією "Північного потоку - 2", дивує і в
01.02.2021
Україна - одна з найбагатших країн світу за наявністю корисних копалин та всього того, що дається природою.
26.01.2021
У Балтійському морі відновили роботи з прокладання трубопроводу газотранспортної системи "Норд-Стрім 2", незважаючи на існуючі санкції і посилення їх у перспективі. Хто в Росії міг прийняти настільки абсурдне, абсолютно необґрунтоване економічно і надзвичайно ризиковане для учасників проекту з точки зору подальшого продовження бізнесу рішення? Тільки одна людина - В. Путін.
21.01.2021
Зміни в країні, яких гостро потребують люди, можуть відбутися швидко і надзвичайно результативно в потрібному напрямку, якщо за справу візьметься відновлене, вмотивоване ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО. Це особливо актуально саме в цей час, коли можновладці-популісти, які маніпуляціями захопили владу в багатьох країнах, почали "сипатися", не маючи анонсованих під час виборів результатів.
14.01.2021
Перший сніг у Києві показав, у чому полягає ринковий підхід керівництва держави у питаннях ЖКГ: за все платять споживачі, в тому числі і за відсутність підготовки до зими. Втрати тепла через неізольовані теплотраси сягає 50%.
13.01.2021
Новий рік, вже 2021-й, на жаль, почався досить тривожно. Можна собі уявити, чим могло закінчитися протистояння людей у ​​Вашингтоні, якби Дональд Трамп був розумнішим, хитрішим у своїх діях. Який "новорічний подарунок" отримало б людство, якби президент США очолив натовп протесту і, якби в крісло спікера в конгресі найпотужнішої держави світу в момент апогею куражу войовничих демонстрантів сів не «чорт з рогами", як це сталося, а сам містер Дональд?
04.12.2020
Мова, історичне культурне надбання (віра - складова частина), земля - це є базові елементи фундаменту, на якому будується становий скелет держ

Страницы