Новини

14.01.2021
Перший сніг у Києві показав, у чому полягає ринковий підхід керівництва держави у питаннях ЖКГ: за все платять споживачі, в тому числі і за відсутність підготовки до зими. Втрати тепла через неізольовані теплотраси сягає 50%.
13.01.2021
Новий рік, вже 2021-й, на жаль, почався досить тривожно. Можна собі уявити, чим могло закінчитися протистояння людей у ​​Вашингтоні, якби Дональд Трамп був розумнішим, хитрішим у своїх діях. Який "новорічний подарунок" отримало б людство, якби президент США очолив натовп протесту і, якби в крісло спікера в конгресі найпотужнішої держави світу в момент апогею куражу войовничих демонстрантів сів не «чорт з рогами", як це сталося, а сам містер Дональд?
04.12.2020
Мова, історичне культурне надбання (віра - складова частина), земля - це є базові елементи фундаменту, на якому будується становий скелет держ
24.10.2020
1,5 року потрібно було українцям (73% виборців), щоб зрозуміти те, про що йшлося в наших публікаціях ще до останніх президентських виборів.
18.10.2020
Василь Ломаченко програв свій найголовніший бій у кар'єрі боксера-професіонала. Програв слабшому опонентові, менш підготовленому професійно, з набагато гіршою технічною оснащеністю. Вся справа в тому, що Василь був зовсім не схожий на себе і, в першу чергу, тому, що не було колишньої зарядженості на перемогу, не відчувалося впевненості в його діях, не було вогню переможця в очах.
07.09.2020
300 мільярдів гривень - дефіцит державного бюджету.
01.08.2020
Коли два боксери виходять в ринг, то в ході поєдинку кожен з них намагається нанести якомога більше ударів по супернику з максимальною ефективністю. Тобто, боксерські рукавички влучають в найбільш незахищені і життєво важливі частини тіла опонентів з метою, так чи інакше, змусити когось із спортсменів зупинити опір.
25.07.2020
Як стало відомо, колишній в недалекому минулому керівник "Укравтодору" Славомир Новак заарештований в Польщі - інкримінуються корупційні діяння в період перебування на високій посаді в Україні. Цей іноземець був притягнутий колишнім керівництвом нашої держави (своїх не знайшлося) для вирішення загальноукраїнської проблеми, яка як раз полягала в тому, що через непереборну корупцію і розкрадання бюджетних коштів, що виділяються на ремонт, будівництво та утримання автомобільних доріг, останні ніяк не могли отримати статус європейських.
08.06.2020
7-й рік МВС України очолює людина, за якою тягнеться низка протиправних дій, якщо не сказати більше - злочинів.
21.05.2020
Українська вишиванка з її візерунками, колоритом та стародавньою символікою – це історична ознака древнього українського етносу.

Страницы