Новини

10.12.2018
За інформацією прес-центру Державної фіскальної служби України наша держава імпортувала в січні-листопаді 2018 р. 205 тис. тон пальмової олії, що є рекордним показником (можемо привітати з успіхом головних експортерів пальмової олії Індонезію та Малайзію). В той же час Україна стала другим після Нової Зеландії експортером вершкового масла в Європу. Чи можуть ці факти в поєднанні сказати про успіхи нашої економіки? Які думки виникають, коли отримуєш таку інформацію?
06.12.2018
«27 листопада 2018 р. Міністерство закордонних справ України на підставі пункту 6 Меморандуму звернулося до країн-підписантів Будапештського Меморандуму з вимогою проведення термінових консультацій з метою забезпечення повного дотримання зобов’язань та негайного припинення агресії РФ проти України» - це інформація з офіційного сайту МЗС України. Вітаємо цю ініціативу і звертаємо увагу, що саме про це наша організація наголошувала з самого початку свого існування, з 2014 р.
03.12.2018
Все наче за графіком. Перший день зими згідно календаря і столицю засипало снігом. З морозом, як і бажано. Але кому радість, а кому додаткові проблеми. Традиційно комунальники не очікували зими. Вона для них настала раптово і підступно. Мешканці багатоквартирних будинків разом з платіжками з конкретними сумами за вивіз сміття і прибирання дворів, які на диво без затримки потрапляють у поштові скриньки, реально отримали сервісне обслуговування, що ніяк не може відповідати оплаті.
27.11.2018
На фото з вщент переповненого потягу № 705 Київ-Перемишль українці поспішають зайняти робочі місця, які їм забезпечені в Євросоюзі. Люди шукають кращої долі, втративши мотивацію це зробити у себе на Батьківщині. З огляду на демографічну ситуацію, що склалася в Україні, а особливо на показники смертності та народжуваності (згідно останніх даних Держстату смертність українців вдвічі перевищує народжуваність) положення близьке до катастрофічного. І тут потрібно вже не розмовляти, не констатувати, а терміново діяти з застосуванням конкретних державних програм. Питання до Кабінету Міністрів?
26.11.2018
Агресивні дії ФСБ РФ в Керченській протоці по відношенню до українських кораблів, які йшли з Одеси до Маріуполя та Бердянська, фактично відкрили очі світовій спільноті на ситуацію, що склалася у відносинах між Україною і Росією. Якщо ще хтось, піддаючись пропаганді Russia Today та інших засобів масової інформації країни-агресора, не розумів, що собою являє Путін і його режим, то після конфлікту з нашими кораблями біля Керченського мосту ілюзії розсіялися. Оскал звіра проявився і зрозуміло, хто є жертвою в цій ситуації.
23.11.2018
Палаюча свічка на підвіконні нагадує нам про сумну дату, яку ми назвали День пам’яті жертв Голодомору. Жахливе відчуття страшного, садистського, нелюдського злочину – знищення 10 млн. українців – паралізує розум, раз по раз навертає сльози на очі, здавлює горло. Як таке могло статися? Дуже багато питань, відповідь на які має дати міжнародний трибунал. Саме цього ми, українці, повинні домагатися від світової спільноти.
21.11.2018
Досить часто біля головного входу до КМДА можемо спостерігати мітингуючих з певними вимогами, які відображаються на плакатах, транспарантах, листівках. Особливо це помітно в ранкові часи в четвер. Саме в цей день проходять засідання Київради і організовані мітинги мають на меті підсилити деякі вимоги, які виставляються для вирішення порядку денного. Чи можемо ми це вважати за демократію?
19.11.2018
Галаслива акція київської міської влади стосовно заборони і, відповідно, зносу встановлених на вулицях столиці МАФів (малих архітектурних форм) по-тихому закінчується. Чому? Вочевидь, це пов’язано з тим, що настав час встановлювати на звільнені місця нові МАФи. Адже життя продовжується, а це означає, що потрібні кошти. Причому, кошти не малі, якщо врахувати звички і потреби чиновників з кабінетів, де підприємці отримують дозвіл на встановлення споруд, які так шкодять іміджу столиці України.
09.11.2018
7 листопада 2018 року в Окружному адміністративному суді м. Києва відбулося судове засідання за позовом ГО "ГОПАК" до забудовників скандальної земельної ділянки біля школи № 7 на Платонівському провулку, 6, що в Солом'янському районі столиці. Вирішувалися технічні питання, необхідні для розгляду питання по суті в подальшому. В ході зустрічей з учасниками процесу до початку роботи суду і після завершення судового засідання виявилися, м'яко кажучи, дуже цікаві обставини, які, без сумніву, проллють світло на тіньові сторони незаконного будівництва. Нас чекають дуже резонансні викриття.
05.11.2018
Необґрунтовано, волюнтаристськи, без логічного пояснення підвищуються тарифи, за наявності Конституції і зафіксованих в ній прав людини відбувається забудова будівлями, спорудами, які апріорі зводяться, не маючи на те законних підстав, виводяться колосальні кошти з бюджету держави на закордонні рахунки купки можновладців і ці очевидні для всіх діяння не мають адекватних наслідків. Ставлення до людей похилого віку, до підростаючого покоління за наявності задовільної правової бази в реальності не відповідає загальносвітовим стандартам.

Страницы