Новини

17.03.2018
Висилка 23 російських дипломатів з Великої Британії та заморожування усіляких міждержавних відносин між Лондоном та Москвою (Росія у відповідь теж висилає 23 британські дипломати) є свідоцтвом того, що розпочалася дипломатична війна між двома ядерними державами. Далі більше – готуються додаткові санкції проти Російської Федерації, правоохоронні органи Об’єднаного Королівства планують перегляд справ, пов’язаних з 14 смертями на території Великої Британії колишніх громадян РФ.
15.03.2018
Останнім часом відмічаємо активізацію роботи спецслужб України, силових відомств з активним інформаційним супроводом в мас-медія. З огляду на відсутність реальних позитивних досягнень в справах реформування країни, це видається як спроба влади специфічними методами реабілітувати себе в очах громадськості України за 4-річну бездіяльність в означених напрямках. Все це нагадує театральну виставу з нагромадженням окремих сцен, не пов’язаних одним сюжетом. Тобто, ситуативно бачимо рішучі, начебто, вірні дії обранців народу, але дії такі, що не приносять результату.
15.03.2018
Російська Федерація, територіально найбільша країна в світі, країна з великими амбіціями в світових цивілізаційних перетвореннях, опинилася в обозі руху вперед поряд з країнами-вигнанцями Іраном та Північною Кореєю. Лідери країн 20-ти найбільших економік світу демонстративно не бажають тиснути руку керівнику РФ. Це при тому, що ще 4 роки тому він був рівним серед 8-ми авторитетних світових лідерів. Хто міг досягти такого «результату» в такий короткий термін – тільки дурень.
15.03.2018
Військова істерія, розпочата В. Путіним, підхоплюється, частіше вимушено, іншими країнами, зокрема, і НАТО, в цілому. Розпочалася, зі стартом в Росії, світова гонка озброєнь. Стало відомо, що вперше за 27 років готується військовий парад в США. З врахуванням того, що в Росії подібні акції проходять на постійній основі – це вже потенційні бійці міряються, м’яко кажучи, своїми органами. З Пентагону ми чуємо заяви, що підводні човни збройних сил США здатні знищити Росію (пам’ятаємо аналогічні висловлювання відносно США телеведучого РТР Д. Кисельова).
13.03.2018
США вводять мито на імпорт сталі та алюмінію. Президент Д. Трамп виконує свої передвиборчі обіцянки. Це означає згортання глобалізації як тренду в розвитку міждержавних відносин у світі. Як мінімум, зміни акцентів в цьому процесі, про що вже говорилося в наших публікаціях (http://ngo-gopak.com/news/davos-mayak-svitovoyi-ekonomiki.html). Все через те, що основним бенефіціаром цього глобального всесвітнього проекту став Китай, змінивши США.
12.03.2018
Українців привчили не поспішати з висновками щодо подій, які висвітлюються в засобах масової інформації і подаються як сенсації. Особливо в тих випадках, коли відчувається підтекст, де в голови людей намагаються вкарбувати думки, що про них думають, про них піклуються, державні інституції функціонують справно, виконуючи покладені на них обов’язки і чиновники, службовці, народні обранці, нарешті, чесно їдять «бюджетний хліб».
11.03.2018
Д. Трамп погодився на зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином.
09.03.2018
Художник, поет, мислитель, пророк, совість нації – Тарас Шевченко. Сьогодні йому виповнюється 204 роки. Виповнюється тому, що він серед нас, українців. Радіє, сумує, бореться з ворогами і піклується про нащадків, навчає словом і всім своїм життям, як потрібно любити Україну і чим можна жертвувати заради її, України, процвітання. Будьмо гідними нашому великому українцю. Слава генію Шевченка! Слава Україні!
07.03.2018
Любі, ніжні, кохані! Дружини, мами, доньки, сестри! Чоловіча половина українців низько вклоняється вам, дякує вам за те, що ви є в нашому житті, вітає тих, хто 8 Березня вважає святом і тих, хто не вважає - зі Святом Весни! Весни, яка є початком зародження нового, доброго, світлого і щасливого. Нехай з весни 2018 року все у вас буде тільки в радість!
07.03.2018
Більш-менш холодна зима з великою кількістю снігу показала неспроможність міських служб Києва, відповідальних за прибирання снігу. Якщо магістральні шляхи в місті прочищені, то вулиці, що з'єднують ці магістралі залишаються без уваги комунальщиків. Це більше стосується автомобілістів. Про пішоходів взагалі ніхто не думає. З тротуару потрапити на пішохідний перехід практично не можливо - потрібно долати серйозні перешкоди у вигляді нагромадження снігу.

Страницы