Новини

20.06.2018
Біля Верховної Ради чергова колотнеча. На цей раз ветерани-афганці, чорнобильці, шахтарі вимагають повернення пільг. Так трапляється кожен раз, коли допікає певну групу людей в нашому суспільстві і для того, щоб вирішити питання з соціальним забарвленням, що навіть прописано в Конституції, необхідно продемонструвати рішучість своїх вимог. В іншому випадку слуги народу мають коротку пам’ять, а на Конституцію України вони вже давно не звертають уваги.
13.06.2018
Чому не відчуваємо зрушень на краще в нашому житті, не дивлячись на чотирьохрічні потуги українських можновладців різного рівня в справі реформування держави? Ситуація в різних сферах нашого життя тільки погіршується. Саме час зрозуміти усім, що щось в «нашому королівстві» не так. Можливо, ідеї не ті, якщо вони взагалі є, можливо, якщо вони і є, їх не так реалізовують – не ті люди? Ну, щось же заважає? Не відкриємо багатьом українцям Америки, коли скажемо, що справа в тому, яке завдання насправді ставлять перед собою реформатори.
12.06.2018
Світ продовжує трястися і розбурхуватися і це відбувається не в останню чергу через не зовсім адекватні дії керівників провідних країн світу. Чого варті останні «витівки», інакше не скажеш, Президента США. Мало того, що він передчасно залишив саміт G 7 в Канаді, наговоривши зайвого щодо прем'єра Канади, він до того ж відмовився підписувати раніше узгоджене усіма лідерами сімки комюніке. Більше того, Д. Трамп показав всьому світу зневажливе ставлення до своїх партнерів по сімці передових економік світу.
09.06.2018
Щомісяця керівник НАК «Нафтогаз України» пан Коболєв отримує до 3 млн. грн. зарплати. Цієї суми виявилося недостатньо молодому «реформатору» і його колегам по керівному складу держкомпанії (всього 8 осіб). І ось, на додачу до солідної, якщо не сказати більше, оплати «титанічної» праці, за успіхи в судових справах з Газпромом РФ, за погодженням наглядової ради НАК, була виплачена премія в розмірі 46,3 млн. дол. США. При цьому, не факт, що держава гроші, які належать Україні за рішенням Стокгольмського суду, отримає.
08.06.2018
У Києві ось-ось очікується черговий скандал, пов'язаний з незаконним будівництвом житлових комплексів, обманом приватних інвесторів і киян. Дух "Еліта-центру" просто висить в атмосфері над містом. Досвід минулих афер у сфері будівництва нічому людей не вчить.
07.06.2018
Сьогодні о пів на першу ночі за київським часом мешканці будинків по вулицях Богданівській та Стадіонній (на розі), що в Солом'янському районі Києва, бачили диво: люди в спецодязі з інструментами та за наявності дорожньої спецтехніки з проблисковими маячками прибирали дорогу від сміття. Це виглядало як нашестя інопланетян - такого тут ніколи раніше не було.
06.06.2018
Створення антикорупційного суду – це головне, чим переймаються високопосадовці та політики нашої держави, цією проблемою заповнені ефіри телевізійних каналів, на цю тему проходять дискусії експертів-політологів в засобах масової інформації.
06.06.2018
На місці "Клумби Гройсмана" відновили дорожнє покриття. Ця подія очікувалася з початку вересня 2017 року. Є всі підстави вважати, що наші публікації, відеоматеріали, а, головне, публічне спорудження клумби на місці зруйнованої проїжджої частини дороги дещо "прискорило" прийняття рішення шляховиками. Ну, що ж і цьому дякуємо.
05.06.2018
Українець! Тобі одягнули на шию ярмо і змушують тягнути непомірний тягар. Доки ти тягнеш - поклажу будуть збільшувати. Впадеш - тебе замінять. Зупинишся - на тебе звернуть увагу. Знімеш ярмо з шиї - почують. Об'єднавшись з іншими українцями, які як і ти скинули ярмо і разом виставили вимоги - вимоги виконають. Якщо не одягатимеш більше ярма - керуватимеш своїм життям самостійно!
04.06.2018
Є всі підстави вважати, що дірку в асфальтовому покритті дороги по вулиці Стадіонній на розі з вулицею Богданівською, що в Солом’янському районі Києва, таки залатають. Шляховики зняли "Клумбу Гройсмана", яка була збудована тут 19 травня 2018 року громадою мікрорайону на знак подяки за "велику увагу" влади до потреб мешканців. Вивезли сміття, яке лежало посередині дороги з початку вересня 2017 року. Залишилося покласти асфальт. Цікаво, скільки часу потребує ця робота? Слідкуємо разом.

Страницы