Новини

08.09.2019
Протягом останніх 28 років відбуваються, як кажуть, начебто демократичні зміни в суспільному житті України. Активізація цих процесів відбувається саме в той час, коли змінюється  влада. Обіцянок спочатку дуже багато, але жоден посадовець, хто отримав найвищі владні повноваження, не фіксував обіцянки чіткими програмами з параметрами досягнень і з термінами, в які ці досягнення мають відбутися.
07.09.2019
Сьогодні в Україні свято! Так трапилось, що воно прийшло раптово і без відміток в календарі. Але святковий настрій за декілька хвилин після повідомлень інформаційних каналів накрив усіх справжніх українців - 35 синів України повернулися з російського полону. Повернулися нескореними, з високо піднятою головою, з незламною вірою в перемогу над ворогом нашої держави.
02.09.2019
Шановні учні, вчителі, батьки! Вітаємо вас з початком нового навчального року в школах та інших навчальних закладах України! Нехай цей рік принесе учням нові знання, успіхи в навчанні та пізнанні світу, вчителям - нові досягнення у вихованні своїх підопічних, батькам - багато радісних і щасливих моментів від споглядання, як ростуть і розвиваються діти.
02.09.2019
Розпочала свою роботу Верховна Рада України нового скликання, минуло 100 днів президентської каденції В. Зеленського. Про що можемо розмірковувати у зв'язку з цим? В першу чергу про те, що в житті кожного пересічного українця нічого не змінилося за 100 днів, які минули з часу інавгурації нового президента України. Президент і його команда займались своїми, не зовсім зрозумілими нам справами, звичайні люди своїми і, в першу чергу, це стосувалось питань виживання в існуючих складних умовах, в наших теперішніх реаліях.
29.08.2019
5 років минуло з часу великої трагедії українського народу.
24.08.2019
О 9 годині ранку 24 серпня 2019 року на виході з метро "Університет" скупчення людей у військовому однострої з безліччю нагород, що прикрашають кожного з них. Щира атмосфера, посмішки, вітання, обійми і сльози на очах - це одразу відчували ті, хто мав нагоду перебувати в тому місці в той час. Учасники Маршу Захисників України збиралися в столичному парку Шевченка, що біля однойменного університету. Територія парку і прилеглих майданчиків заповнена людьми з усієї України.
23.08.2019
ЗІ СВЯТОМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА! СЛАВА УКРАЇНІ!
18.08.2019
Двічі на місяць, через раз в п'ятницю, о 6-ій ранку, на розі однієї з вулиць в Солом'янському районі Києва з'являється мінівен з номерами Рівненської області. Молоде подружжя привозить сільськогосподарську продукцію власного виробництва на продаж. Дмитра та Ірину, так звати наших героїв, п'ять років добре знають місцеві мешканці житлових будинків і очікують на них. Тому миттєво з'являється черга покупців. Яйця, мед, березовий сік, сир, масло, картопля, качани кукурудзи, яблука, виноград - чого тут тільки немає.
16.08.2019
В місті Житомирі відбулася чергова "вистава" шоумена, який, поки що не став ще справжнім президентом. Ця подія обговорюється в ЗМІ, простими людьми, пересічним громадянами - більшості все подобається. Але, відзначаємо, що при наявності ефекту для пропаганди і підняття рейтингових показників, ефективність в плані наведення порядку в країні дорівнює нулю. Відсторонення від роботи головного лісника області, навіть звільнення очільників обласних силових структур, ніяким боком не вплине на роботу існуючої схеми.
11.08.2019
Негаразди, що постійно супроводжують життя простих українців, дійшли певних меж.

Страницы